Reklama

Taniec z Gwiazdami - Wiosna

"Taniec z gwiazdami": Kto wygra?

Tiule, koronki i cekiny. Pot, łzy, kontuzje oraz ogromna satysfakcja. Zgubione w czasie treningu kilogramy, a może i skradzione serca. Po dwóch latach przerwy "Taniec z gwiazdami" wraca do telewizji.

Od gwiazd oczekuje się tu sprawności fizycznej, poczucia rytmu i umiejętności szybkiej nauki kroków. Jednak same treningi nie zapewnią sukcesu - liczy się jeszcze osobowość i sympatia widzów.

Reklama

Takie jest właśnie show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Program wraca w nowej odsłonie z nowymi gwiazdami i nowym składem jury. Taneczne emocje Niezmienne jest jedno - czekają nas widowiskowe popisy taneczne, ale i spektakularne porażki tancerzy.

Do rywalizacji na parkiecie stanie 12 par - gwiazdy i celebryci z pierwszych stron gazet oraz najlepsi tancerze. Ich zmagania oceniać będą sędziowie: wspaniała aktorka Beata Tyszkiewicz, zasadnicza Iwona Pavlović, najbardziej utytułowany zawodowy tancerz latynoamerykański - Michał Malitowski, znany widzom z talent show "Tylko taniec" oraz doskonały aktor - Andrzej Grabowski.

Gospodarzami show będą Anna Głogowska i Krzysztof Ibisz. Która z par zyska uznanie jurorów, a kto podbije serca widzów i zdobędzie Kryształową Kulę? Początek zmagań już 7 marca w telewizji Polsat!

Co o swym udziale w programie mówią gwiazdy?

- Taniec i muzykę kocham od najmłodszych lat. Boję się akrobatycznych figur, wszystko inne jest w moim zasięgu - przyznaje Aneta Zając, aktorka "Pierwszej miłości".

- Prywatnie bardzo lubię tańczyć - zdradza Joanna Moro, gwiazda serialu "Anna German. Tajemnica białego anioła".

- Chcę się sprawdzić i poczuć dreszczyk adrenaliny przed występem na żywo - mówi Natalia Siwiec, modelka i bohaterka "Enjoy the view, love, Natalia".

- Jestem "kompletnie zielony". Ciekawe, jaki będzie efekt moich treningów - przyznaje Antoni Królikowski, aktor, którego najnowszym filmem jest "Miasto 44".

- Jestem wielką fanką programu. Zawsze podziwiałam uczestników za umiejętności i odwagę - przyznaje Klaudia Halejcio, aktorka znana m.in. z "Hotelu 52".

- Byłem zaskoczony propozycją, ale traktuję ją jako wyzwanie - wyjaśnia Jacek Lenartowicz, Janek z "M jak miłość".

- Zawsze stałem podpierając ściany i zazdroszcząc tańczącym. Teraz jest okazja, by to zmienić - mówi Jacek Rozenek, aktor i współgospodarz "Pytania na śniadanie".

- To dla mnie kolejna rola, którą dostałam "do zagrania". Lubię tańczyć, a czy umiem, to się okaże - żartuje Viola Arlak, aktorka znana m.in. z serialu "Ranczo".

- Mam nadzieję pobić rekord Oliviera Janiaka, który tańcząc schudł 13 kilogramów - zapowiada Karolina Szostak, dziennikarka "Wydarzeń" i stacji "Polsat News".

- Liczę na to, że taniec przysporzy mi dużo przyjemności, uśmiechu oraz zabawy - przyznaje Rafał Brzozowski, muzyk i wokalista.

- Interesuję się wszystkim, co związane z muzyką, a taniec jest z nią połączony - mówi Dawid Kwiatkowski, młody muzyk, który w ubiegłym roku zadebiutował albumem "9893".

- Wiem, że to nie będzie łatwe, ale to dla mnie ciekawe doświadczenie - ocenia Piotr Gruszka, najlepszy polski siatkarz. - Najbardziej obawiam się rumby.

Lista par:

Aneta Zając i Stefano Terrazzino
Rafał Brzozowski i Izabela Janachowska
Viola Arlak i Krzysztof Hulboj
Jacek Rozenek i Magdalena Soszyńska-Michno
Natalia Siwiec i Jan Kliment
Antoni Królikowski i Kamila Kajak
Karolina Szostak i Andrej Mosejcuk
Jacek Lenartowicz i Paulina Biernat
Klaudia Halejcio i Tomasz Barański
Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar
Joanna Moro i Rafał Maserak
Piotr Gruszka i Nina Tyrka.

JBJ

Tele Tydzień

Reklama