Reklama

Taniec z Gwiazdami - Wiosna

"Taniec z gwiazdami" bez Maseraka?

Producenci show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" rozpoczęli właśnie poszukiwania gwiazd, które zatańczą jesienią w programie. Ale nowe gwiazdy to nie jedyna zmiana, której mogą spodziewać się widzowie.

Jak się dowiedzieliśmy, nie wykluczone, że w nowej edycji zabraknie niektórych tanecznych gwiazd od lat związanych z tanecznym show.

Reklama

"Chcemy wpuścić do programu kilka nowych twarzy, dlatego z pewnością zorganizujemy casting na nowych tancerzy w programie" - zdradza nam osoba z produkcji show.

Czy wyobrażacie sobie show, bez Rafała Maseraka (wygrał 10. i 11. edycję programu),Stefano Terrazzino (wygrał 4., 8. i najnowszą edycję), Izy Janachowskiej, Kamili Kajak (wygrała 1. i 5. edycję), Jana Klimenta, czy Tomka Barańskiego?

Warto przypomnieć, że zarówno Kamila Kajak, jak i Rafał Maserak mają na swym koncie dwie wygrane w tanecznym show. Dla Stefano Terrazzino, który wraz z Anetą Zając wytańczył w programie Polsatu Kryształową Kulę, było to już trzecie zwycięstwo.

Czy jedną z nowych tancerek w programie będzie Agnieszka Kaczorowska, czyli słynna Bożenka z serialu "Klan"? Aktorka przyznała, że prowadzi rozmowy na temat swojego udziału w programie "Taniec z gwiazdami".

Kaczorowska tańczy od dziecka i ma na koncie kilka dużych sukcesów w tej dziedzinie. Jest II wicemistrzynią Europy i Mistrzynią Świata w tańcach latynoamerykańskich.

"W programie miałabym wystąpić jako tancerka. Tańczę od szóstego roku życia i mam na swoim koncie wiele sukcesów sportowych. Tutaj nie wchodzi w ogóle w grę, żebym była gwiazdą, byłoby to kompletnie niesprawiedliwe, nie musiałabym się uczyć" - powiedziała Agnieszka Kaczorowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Przy okazji młoda aktorka skrytykowała tancerzy partnerujących gwiazdom w dotychczasowych edycjach programu.

"Czasami pewne błędy tancerzy, które widzę, odwracają moją uwagę od gwiazd. To nie są dla mnie tancerze, od których brałabym coś i oglądała ich filmiki, żeby się z nich czegoś nauczyć, bo to nie jest aż taka półka" - stwierdziła Kaczorowska

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL

Reklama