Reklama

Taniec z Gwiazdami - Wiosna

Mąż Moro kontra Maserak

Wbrew krążącym plotkom w małżeństwie Joanny Moro, która świetnie radzi sobie na parkiecie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Mąż aktorki - Mirosław Szpilewski, wspiera swoją żonę w programie i niemal co tydzień pojawia się w studiu, by podziwiać jej taneczne popisy.

Reklama

Udało nam się także dowiedzieć, że z Rafałem Maserakiem tanecznym partnerem Joanny, pan Mirosław od początku znalazł wspólny język. Obaj często żartują i śmieją się z doniesień plotkarskiej prasy.

Przypomnijmy, że według portali plotkarskich udział w programie odbija się niekorzystnie na małżeństwie aktorki ze Szpilewskim. Podczas jednego z występów aktorka pocałowała swojego partnera. Media natychmiast zaczęły doszukiwać się w spontanicznym geście gwiazdy śladów autentycznego uczucia, jakie rzekomo miało połączyć serialową Annę German z atrakcyjnym tancerzem.

- Jestem mocną osobowością, Rafał jest mocną osobowością, więc wspieramy się, poznajemy. Jest coraz lepiej, bo dochodzimy do pewnej harmonii, już nie tracimy czasu na obrażanie się. Nasz ostatni taniec - rumba - był bardzo trudny. To taniec miłości, namiętności, więc musieliśmy wszystko przejść. I udało się, efekt był piękny. Maserak mi dzisiaj powiedział: o Boże, jak się cieszę, że napisali, że to Moro pocałowała Maseraka, a nie Maserak Moro - wyznała Moro agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Aktorka zaprzeczyła również, jakoby jej mąż był zazdrosny o Rafała Maseraka. - Śmieszy mnie, kiedy w mediach piszą, że mój mąż jest zazdrosny, nie pozwala mi występować w "Tańcu z gwiazdami" i chce, żebym jak najszybciej odpadła. Jest zupełnie odwrotnie: to on mnie zawsze wypycha"na tę salę. To on namówił mnie, żebym skorzystała z tej propozycji. Miałam wątpliwości, czy znowu angażować się w show-biznes, ale on był moim inspiratorem, inicjatorem - powiedziała aktorka podczas Gali Osobowości i Sukcesy 2014, na której została wyróżniona nagrodą dla Osobowości Roku w kategorii: aktorka.


Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL

Reklama