Reklama

Taniec z Gwiazdami - Wiosna

Kwiatkowski o Moro i Zając

W półfinałowym odcinku "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami" mogliśmy dowiedzieć się co gwiazdy show sądzą o sobie i jak oceniają swoich konkurentów w walce o Kryształową Kulę.

"Myślę że Rafał i Asia są bardzo spięci tym wszystkim. Szczególnie Asia, ona od początku rywalizuje. Z jednej strony dobrze że dba o szczegóły, ale z drugiej strony zawracanie sobie tym głowy, podczas gdy z programu można czerpać fajne rzeczy jest niepotrzebne" - mówił o Joannie Moro i Rafale Maseraku Dawid Kwiatkowski, który ostatecznie pożegnał się z programem. Co jeszcze Dawid i Janja powiedzieli w parach, z którymi konkurowali w wyścigu o Kryształową Kulę?

Reklama

Przypomnijmy, że Kwiatkowski i Lesar (70 punktów) otrzymali w półfinale niższe noty jurorskie jedynie od Moro i Maseraka (79 punktów), a dosyć zdecydowanie wyprzedzili Anetę Zając i Stefano Terrazzino (64 punkty).

"Nie wiem, czy to dobrze, ale jesteś Dawid naszą dancing queen w tym programie" - powiedział po sambie zatańczonej właśnie do tego przeboju ABBY Michał Malitowski i pochwalił zróżnicowanie rytmiczne w wykonaniu piosenkarza.

Iwona Pavlović stwierdziła że Dawid to jest raczej "dancing king", choć całą sambę przetańczył "na paluszkach" i to jej się nie podobało.

"Pani Janjo, bardzo lubię jak pani tańczy, ale jak pani tańczy z Dawidem, to ja patrzę tylko na niego" - to natomiast wypowiedź Beaty Tyszkiewicz.

"Masz świetną koordynację ruchową, jesteś bardzo dobry technicznie. Pierwsza połowa twojego tańca była znakomita, aż przydarzyła ci się pomyłka i czar prysł. Wszystko się posypało" - oceniła z kolei walca angielskiego zatańczonego przez Kwiatkowskiego do piosenki "My Heart Will Go On" z filmu "Titanic" Iwona Pavlović.

Do jej opinii przychylił się Andrzej Grabowski, który zauważył też kolejne wpadki Dawida.

"To była tak strasznie trudna choreografia. Tyle figur, z takim balansem. Wielkie brawa, żeby coś takiego zatańczyć. Chylę czoła" - przekonywał z kolei Michał Malitowski.

Ostatecznie to głosy widzów spowodowały, że Kwiatkowski i Lesar musieli pożegnać się z programem.

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: mor