Reklama

Taniec z Gwiazdami - Wiosna

"Czarna Mamba" ostrzy pazurki

W piątek, 7 marca, w telewizji Polsat rusza 14. edycja "Tańca z gwiazdami". W jury show zasiądzie m.in., znana z wcześniejszych odsłon programu, Iwona Pavlović, która już nie może doczekać się pierwszego odcinka.

"Ucieszyłam się, że taniec wraca na ekrany telewizorów. To jest coś, czym zajmuję się całe życie. Fantastyczne jest to, że 'Taniec z gwiazdami' znów pojawi się na antenie" - powiedziała PAP Life Pavlović - tancerka i sędzia międzynarodowy.

Reklama

"Taniec z gwiazdami" wraca do polskiej telewizji po dwóch latach. Wyświetlany będzie na antenie telewizji Polsat, mimo tego, że wcześniejsze edycje pokazywał TVN. Pavlović zdradziła, że nowa stacja może wprowadzić świeżość do show, choć "wiele rzeczy musi zostać takich samych, ponieważ to program na licencji".

Oprócz Pavlović w jury zasiądą: tancerz Michał Malitowski oraz aktorzy Beata Tyszkiewicz i Andrzej Grabowski. "Z mojej strony będzie poważnie. Będę szczera i bezpośrednia. Jednak, gdy dołożymy drugą część jury, która wprowadzi więcej żartów i ciepła, myślę, że emocje się wyrównają" - zdradziła Pavlović, która już nie może doczekać się początku show.

"W pierwszym odcinku będzie na pewno wielki stres. Wszyscy jednak zrobią, co mają zrobić. Spodziewam się dobrego tańca. Mimo dystansu gwiazd, wszyscy naprawdę ciężko pracują. Czekam na piękne stroje, muzykę. Na to, żeby kobieta była w objęciach mężczyzny, na marzenia. Ten program, to marzenia Kopciuszka o balu" - powiedziała tancerka.

Pavlović zdradziła także, że wybór tancerzy do 14. edycji jest trafny, bowiem muszą być to jak najwięksi profesjonaliści. "Praca z gwiazdą, to nie jest prosta sprawa. Nie każdy tancerz może być dobrym mentorem, opiekunem. Wybór tancerzy jest bardzo słuszny" - oceniła ekspertka.

W 14. edycji "Tańca z gwiazdami" wystąpią: aktorka Aneta Zając w parze ze Stefano Terrazzino, piosenkarz Rafał Brzozowski, któremu towarzyszyć będzie Izabela Janachowska, aktorka Viola Arlak z partnerem tanecznym Krzysztofem Hulbojem, aktor Jacek Rozenek w parze z Magdaleną Soszyńską-Michno, modelka Natalia Siwiec, która nauczy się tańczyć dzięki Janowi Klimentowi, aktor Antoni Królikowski, który zatańczy z Kamilą Kajak, dziennikarka Karolina Szostak i Andrej Mosejcuk, aktor Jacek Lenartowicz w parze z Pauliną Biernat, aktorka Klaudia Halejcio i Tomasz Barański, piosenkarz Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar, aktorka Joanna Moro w parze z Rafałem Maserakiem oraz sportowiec Piotr Gruszka, którego nauczy tańczyć Nina Tyrka.

"Trenujcie, bo Czarna Mamba ostrzy już pazurki na was. A widzów zachęcam do oglądania. To na pewno będą dwie wspaniałe godziny spędzone przed telewizorem" - zapowiada Pavlović.

Program poprowadzą tancerka Anna Głogowska oraz prezenter Krzysztof Ibisz. Pierwszy odcinek programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" 7 marca o godzinie 20:00 na antenie telewizji Polsat.

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL/PAP

Reklama