Reklama

Taniec z Gwiazdami - Wiosna

Bożenka z "Klanu" uczy tańczyć Anetę Zając!

Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu", została nauczycielką tańca. Młoda aktorka i wielokrotnie nagradzana na turniejach tancerka podjęła się współpracy z twórcami spektaklu "Ósmy cud świata" i przygotowuje do scen tanecznych Anetę Zając ("Pierwsza miłość').

Premiera spektaklu odbędzie się 21 marca, w stołecznym Teatrze Palladium. Aneta Zając gra w sztuce reżyserowanej przez Macieja Wilewskiego jedną z głównych ról.

Reklama

Jeszcze dwa miesiące temu taniec niewiele znaczył w życiu Anety Zając. Dziś serialowa Marysia Radosz z "Pierwszej miłości" spędza na parkiecie po kilka godzin dziennie! Pod okiem Stefano Terrazzino przygotowuje się do występów w 14. edycji "Tańca z gwiazdami", a w towarzystwie Agnieszki Kaczorowskiej - do premiery sztuki "Ósmy cud świata", w którym zagra na zmianę z Agnieszką Wielgosz, czyli prokurator Elżbietą Chlebowską z "Ojca Mateusza".

"Ósmy cud świata" to przezabawna komedia opowiadająca historię dwojga ludzi od momentu ich poznania się i początków szaleńczej miłości, poprzez małżeństwo, aż po rozwód. W życiu obojga - jak się okaże - bardzo ważną rolę odegra... taniec.

Aby jak najlepiej wypaść na scenie, Aneta Zając intensywnie trenuje kroki tanga i walca. Wskazówki Agnieszki Kaczorowskiej, która wielokrotnie zdobywała najwyższe laury na krajowych i międzynarodowych turniejach tańca towarzyskiego, są dla Anety wprost bezcenne. Podobnie jak rady Stefano Terrazzino, w ramionach którego aktorka wirować będzie na parkiecie "Tańca z gwiazdami".

- Na razie radzę sobie ze wszystkim, ale zaczynam odczuwać ból mięśni - zwierzyła się Aneta jednemu z pism.

Dowiedzieliśmy się, że ucząca Anetę tanecznych kroków Agnieszka Kaczorowska, doskonale sprawdza się w roli nauczycielki i trenerki. Obie panie zdążyły się już ze sobą zaprzyjaźnić, a wspólna praca - której efekty będziemy mogli podziwiać już od 21 marca - sprawia im ogromną przyjemność.

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Zdecyduj kto dostanie Oscara!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: „Klan” | młoda aktorka | Agnieszka Kaczorowska | Aneta Zajac