Reklama

Taniec z Gwiazdami - Wiosna

Anna Głogowska: Wielka szczęściara

Kiedyś zazdrościła koleżankom i kolegom z "Tańca z gwiazdami", którzy odnosili sukcesy poza parkietem, w show-biznesie. W końcu jednak się doczekała - Anna Głogowska została jedną z głównych gwiazd programu.

Dla mnie przygoda z telewizją chyba się już skończyła - powiedziała tancerka w jednym z wywiadów udzielonych po zakończeniu 3. edycji show, kiedy odchodziła na urlop macierzyński. Jakże się myliła!

Reklama

Zaraz po "odchowaniu" córeczki Anna Głogowska wróciła na parkiet "Tańca z gwiazdami" i mogliśmy podziwiać ją jeszcze w sześciu edycjach. Ostatnią zakończyła wygraną. Ale to także nie był koniec jej sukcesów w telewizji.

Już za kilka tygodni tancerka znów pojawi się w "Tańcu z gwiazdami", który tym razem zrealizuje stacja Polsat. Nie będzie jednak tańczyła - wspólnie z Krzysztofem Ibiszem poprowadzi show. To, że doskonale nadaje się do roli gospodyni, udowodniła już w ubiegłym roku w "Tylko taniec. Got to dance".

Anna Głogowska ma za sobą jeszcze jedno poważne doświadczenie - współprowadziła przecież koncert sylwestrowy w Polsacie. Nie da się ukryć, że jej akcje wyraźnie rosną w oczach szefów stacji.

Tak więc koło się zamyka. Dziś Anna Głogowska jest jedną z gwiazd programu, w którym zaczynała swoją przygodę z telewizją. Od pierwszej edycji "Tańca z gwiazdami", czyli od 2005 r., wiele w jej życiu się zmieniło. To tu poznała Piotra Gąsowskiego (tańczyli razem w 2. edycji) i z wzajemnością się zakochała. Później na świat przyszło ich dziecko, Julia, która w czerwcu skończy 7 lat.

Co dziś Anna Głogowska mówi o swoim życiu? - Dobrze mi na świecie. Jestem spełniona i szczęśliwa.

EMU

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Super TV

Reklama