Reklama

Taniec z Gwiazdami - wiosna 2019

Reklama

"Taniec z Gwiazdami": Qczaj chce odejść z programu?! [wideo]

Daniel Kuczaj Qczaj nie ukrywa, że jest już zmęczony udziałem w show Polsatu. Czy naprawdę rozważał odejście z "Tańca z Gwiazdami"?

Daniel Kuczaj Qczaj nie ukrywa, że jest już zmęczony udziałem w show Polsatu. Czy naprawdę rozważał odejście z "Tańca z Gwiazdami"?
Qczaj i Paulina Biernat w 5. odcinku "Tańca z Gwiazdami" /AKPA

Daniel "Qczaj" Kuczaj i Paulina Biernat w piątym odcinku programu [emisja 29 marca] przebrali się za bohaterów "Gdzie jest Nemo?". Popularny trener personalny wcielił się oczywiście w tytułową rybkę. Zatańczyli foxtrota.

"Nie było tak źle" - oceniła Jordan. "Taniec nie był najgorszy, nie był najlepszy. Nie zaszaleliście" - Pavlović miała podobne zdanie. "Zatańczyliście poprawnie, ale to nie było to, co poprzednio" - wyznał Grabowski nieco rozczarowany.

Para zdobyła tylko 18 punktów. Co powiedział nam po programie Qczaj?

- Ten tydzień nie był dla mnie najtrudniejszy, ale ten taniec jakoś mi nie podszedł. Jestem w ogóle zmęczony udziałem w tym programie. Mam inne przedsięwzięcia, które mnie pochłaniają. Staram się być i tutaj na 100% i tam na 100%. To nie był dla mnie łatwy tydzień - powiedział.

Czy to prawda, że chce odejść z show Polsatu?

Reklama

- Myślałem o tym poważnie, ale nie dlatego, że jestem zmęczony. Myślę, że za dużą presję sobie narzuciłem. Tego najbardziej się obawiałem i to mnie przytłoczyło. Chcę być i z moimi ludźmi w internecie i chce być tutaj na 100%. Ten taniec kosztuje mnie bardzo dużo - przyznał trener.

- Poza tym, żyłem chyba za bardzo problemami innych par i przeżywałem za bardzo sytuację innych ludzi - dodał.

Zobacz cały piąty odcinek programu!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Taniec z Gwiazdami 9 | Qczaj

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL