Reklama

Taniec z Gwiazdami - wiosna 2019

Reklama

"Taniec z Gwiazdami": Padł rekord w programie! Co na to Tamara Gonzales Perea?

Po raz pierwszy w tej edycji "Tańca z Gwiazdami" jedna z par otrzymała za swój taniec maksymalne oceny od jurorów. - Nie dowierzam - powiedziała nam po programie Tamara Gonzales Perea, która z Rafałem Maserakiem wykonała taniec współczesny.

Macademian Girl i Rafał Maserak w 5. odcinku "Tańca z Gwiazdami"

W piątym odcinku "Tańca z Gwiazdami" [emisja 29 marca w Polsacie] Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak przebrali się za bohaterów animacji "Pocahontas" i zaprezentowali się w tańcu współczesnym.

Jurorzy byli zachwyceni! "Wydaje się, że ten taniec był uszyty dla ciebie" - powiedziała blogerce Iwona Pavlović. "Podczas waszego tańca po raz pierwszy w tej edycji przeszedł mnie dreszcz" - dodał przejęty Grabowski. Jordan mogła tylko przytakiwać.

Reklama

Jurorzy zgodnie przyznali po 10 punktów każdy. Tak oto Perea i Maserak otrzymali pierwszą 30. w dziewiątej edycji "Tańca z Gwiazdami"!

Co po programie powiedziała nam Tamara?

- Taniec do piosenki z mojego dzieciństwa, bohaterka z bardzo mądrej, pięknej bajki i do tego wszystkiego taniec współczesny - powiedziała nam po występie Tamara Gonzales Perea.

- To było dla mnie trudne i cieszę się, że tak zostało to docenione. Po prostu spełnienie marzeń - dodała szczęśliwa.

- Kiedy rano ćwiczyłam przed występem wiedziałam, że chcę pokazać jeszcze więcej emocji. Cieszę się bardzo, że to się udało, bo to jest wielka praca i dużo serca - wyznała Macademian Girl.

Zobacz cały piąty odcinek programu!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Taniec z Gwiazdami 9 | Tamara Gonzalez Perea

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje