Reklama

Taniec z Gwiazdami - wiosna 2019

Reklama

"Taniec z Gwiazdami": Justyna Żyła pożegnała się z programem! [wideo]

Zakończyła się przygoda Justyny Żyły z programem "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Jak będzie wspominała ten czas?

Zakończyła się przygoda Justyny Żyły z programem "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Jak będzie wspominała ten czas?
Justyna Żyła i Tomasz Barański w 5. odcinku "Tańca z Gwiazdami" /AKPA

W piątym odcinku programu Justyna Żyła i Tomasz Barański przebrali się za bohaterów z serii książek o Harrym Potterze. Wykonali walca wiedeńskiego.

"Czary mary, hokus pokus, Justyna Żyła tańczy" - Jordan przyznała, że uczestniczka wciąż robi postępy. "Wyrabiasz się, ale jeszcze parę zakalców jest" - pochwalił ją Grabowski. "Hokus pokus, czary mary, świetnie poprowadził cię Harry" - Pavlović nie mogła sobie odmówić uszczypliwości. Uznała, że w porównaniu do zeszłego tygodnia w tańcu Żyły nie doszło do znaczącej poprawy.

Para zdobyła w sumie 15 punktów i tym wynikiem pobiła swój rekord. To jednak nie wystarczyło - Justyna i Tomasz pożegnali się z programem.

Reklama

Który taniec Justyna Żyła będzie najlepiej wspominała?

- Myślę, że rumbę, była bardzo kobieca i czułam się w niej bardzo dobrze - powiedziała w rozmowie z Interią Justyna Żyła.

Co na to jej taneczny partner?

- Rumba to był pierwszy taniec, w którym Justyna poczuła feeling w tańcu. To jest bardzo ważne, żeby oddać charakter tańca. To był taki fajny moment - przyznał Tomasz Barański.

- Walc też był fajny! Tak nam się na treningu świetnie tańczyło,  a potem jednak wszedł ten stres, który zdejmuje trochę z jakości. Jednak dzisiejszy taniec też był bardzo fajny - dodał.

Co poczuła Justyna Żyła, kiedy trafiła do strefy zagrożenia?

- Nie myślałam, że odpadnę i świat z tego powodu mi się zawali. Byłam zadowolona, że w ogóle mogłam wziąć udział z tym programie. Cieszyłam się, że Kuba [Kucner] dostał tę możliwość. Nie ukrywam też, że stęskniłam się za dzieciakami.

- Będzie mi brakowało adrenaliny i tej atmosfery, która tutaj panuje.  Myślę, że program przyniósł mi więcej dobrego niż złego - dodała.

Zobacz cały piaty odcinek programu!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Taniec z Gwiazdami 9 | Justyna Żyła

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL