Reklama

Taniec z Gwiazdami - wiosna 2019

Reklama

"Taniec z Gwiazdami": Co pary zatańczą w 5. odcinku? Mamy wideo z prób!

Czym pary zaskoczą nas w kolejnym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"? Czy ciężko trenują? Efekty ich pracy zobaczymy już w piątek, 29 marca, wieczorem w Polsacie. Tymczasem zerknijmy, co działo się na próbach!

Czym pary zaskoczą nas w kolejnym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"? Czy ciężko trenują? Efekty ich pracy zobaczymy już w piątek, 29 marca, wieczorem w Polsacie. Tymczasem zerknijmy, co działo się na próbach!
Czy Justyna Żyła i Tomasz Barański będą tak szczęśliwi po walcu wiedeńskim, jak po rumbie? /AKPA

W piątym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" uczestnicy tanecznego show Polsatu zabiorą nas w krainę baśni. To będzie "wieczór z bajkami".

Podczas prób parom towarzyszył nasz dziennikarz. Co udało mu się nagrać? Sprawdźcie!

Justyna Żyła i Tomasz Barański od początku mieli pod górkę z ocenami jury. Ich rumba, którą zatańczyli w czwartym odcinku, okazała się przełomem. Czy podobnie będzie tym razem z walcem wiedeńskim?

- Ten tydzień tanecznie jest bardzo dobry, choć nie chcę zapeszać. To będzie piękny, bajkowy odcinek - powiedział nam Tomasz Barański.

- Wczoraj wszedłem na salę, Justyna stanęła w ramie... To już zupełnie inna osoba. To było fantastyczne - dodał zachwycony tancerz.

- Będzie show i będzie się to dobrze oglądało - wyznała Justyna Żyła.

Reklama

Z kolei Joanna Mazur i Jan Kliment wciąż zdobywają u jurorów najwyższe oceny, lubią ich również widzowie. W tym tygodniu podczas treningów para miała nieprzyjemny i niebezpieczny wypadek. Podczas podnoszeń Joanna i Jan nie utrzymali równowagi, przewrócili się i boleśnie upadli na podłogę.

- Joannę nie boli ciało, ale mnie się rozpada. Moje ciało się rozleciało... Spadliśmy już dwa razy. Jest bardzo niebezpiecznie, będzie dużo niesamowitych podnoszeń - wyznał Jan Kliment.

- Potknąłem się i padliśmy jak te dwie belki... To była naprawdę groźna sytuacja - dodał.

- W tym tygodniu tańczymy taniec współczesny do piosenki z "Krainy lodu" i myślę, że to będzie bardzo magiczny wieczór. Podnoszenia są spektakularne - powiedziała nam Joanna Mazur.

- Przygotowania idą bardzo dobrze. Ciężko pracujemy - mówił tancerz.

Tamara Gonzales Perea i Rafał Maserak zaprezentują się w tańcu nowoczesnym.

- To zupełnie inne rozdanie i zupełnie nowy taniec dla mnie. Teoretycznie wszystko jest bardziej organiczne, ale tak naprawdę w tym organicznym tańcu są pewne zasady i kierunki. Jest to dla mnie zupełna nowość. Coś wspaniałego - powiedziała nam Tamara Gonzales Perea.

Skąd pomysł na taniec nowoczesny?

- Taniec z Gwiazdami" opiera się na tańcu towarzyskim. Dla urozmaicenia produkcja wpada na pomysł, żeby jakaś para zatańczyła taniec współczesny. Padło na nas - dodał Rafał Maserak.

Lenka Klimentova i Jakub Kucner już trzy razy byli w strefie zagrożenia. Ich quickstep spodoba się w końcu jurorom?

- My w tym tygodniu tańczymy quickstepa, będzie bardzo energetycznie. Ten tydzień jest bardzo ciężki fizycznie, jest dużo skakania - powiedziała nam Lenka Klimentova.

- To będzie bajkowy odcinek. My mamy "Księgę dżungli". Kuba jest małym chłopcem, który je banany - dodała.

- Mam w sobie dużo energii, to będzie fajny, szybki taniec - stwierdził Jakub Kucner.

Piąty odcinek programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" widzowie Polsatu obejrzą w piątek, 29 marca 2019.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Taniec z Gwiazdami 9

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama