Reklama

Taniec z Gwiazdami - wiosna 2019

Reklama

"Taniec z Gwiazdami": Co Justyna Żyła zatańczy w 3. odcinku? Mamy fragment występu [wideo]

Jak na razie Justyna Żyła słabo radzi sobie na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Jak będzie w trzecim odcinku? Byliśmy w sali treningowej, żeby zobaczyć, jak do piątkowego (15 marca) występu przygotowuje się ze swym tanecznym partnerem Tomkiem Barańskim. Co zatańczą tym razem?

Justyna Żyła i Tomek Barański w 1. odcinku "Tańca z Gwiazdami 9"

Dotychczasowe występy Justyny Żyły w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" nie można zaliczyć do udanych. Chyba nie tak blogerka modowa i była żona skoczka narciarskiego wyobrażała sobie swój debiut w tanecznym show.

W pierwszym odcinku Żyła zatańczyła z Tomkiem Barańskim cha-chę. Ich występ spotkał się z miażdżącą krytyką jurorów. Surowa była przede wszystkim Czarna Mamba.

"Mówiłam o wysokim poziomie występów, ale cofam te słowa! Tańczyłaś to za dużo powiedziane. Masakra!" - Iwona Pavlović była bezlitosna i przyznała parze 1 punkt, co zdarzyło po raz pierwszy w historii tego programu. Ostatecznie para otrzymała za swój taniec tylko 8 punktów.

Reklama

W odcinku drugim Justyna Żyła znowu usłyszała od jury wiele krytycznych słów, choć foxtrot poszedł jej nieco lepiej - przyznali to Ola Jordan i Andrzej Grabowski. Iwona Pavlović wciąż jednak nie była zachwycona.

"Słuchaj Tomka i pracuj nad wszystkim". Para zdobył tym razem 11 punktów.

Co wydarzy się w trzecim odcinku? Interia była na próbach Justyny Żyły i Tomka Barańskiego!

"W piątek zatańczymy salsę" - zdradziła w rozmowie z Interią Justyna Żyła.

"Choreografię układamy sami, choć mamy ekipę do pomocy. To wszystko musi być tak wymyślone, przemyślane, żeby gwiazda we wszystkim dobrze wyglądała" - dodał Tomek Barański.

"Będzie kilka trudnych elementów. Zawieje grozą" - dodał tancerz. "Oby tylko to nie był halny" - zażartował.

Tancerz opowiedział nam również, co myślał o umiejętnościach Justyny Żyły, kiedy po raz pierwszy pojawiła się na próbie.

"Byłem wielce zaskoczony" - mówi Tomek Barański, taneczny partner Justyny Żyły, w rozmowie z Interią.

Jakie były ich początki na parkiecie? "Widać było na pierwszy rzut oka, że nigdy nie miała do czynienia z tańcem czy większym wysiłkiem fizycznym. Widać to było po sylwetce, ruchu mięśni" - stwierdził.

"Teraz jest drugi miesiąc i jest bardzo duża poprawa, choć ciężko u Justyny z pamięcią. Ona w ogóle w życiu sobie bardzo dużo rzeczy zapisuje. Taką pamięć można jednak wypracować, ale już jest lepiej" - dodał Barański.

"Teraz jest salsa i tam naprawdę dużo się dzieje" - dodał.

Trzeci odcinek programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" już w piątek, 15 marca, w Polsacie.


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje