Reklama

Reklama

Uczestnicy "Tańca z Gwiazdami" na zdjęciach z lat 90.

Już w piątek, 13 kwietnia, w "Dancing with the Stars. Tańcu z Gwiazdami" powrócimy do lat 90. Pozostałe w rywalizacji pary zatańczą do hitów kultowych dziś zespołów, takich jak: Backstreet Boys, Roxette, Dr Albana, Ace of Base czy 2 Unlimited. W programie powrócą również stroje, fryzury i makijaż z tamtych lat! Będą więc ostre kolory i trochę za duże ubrania. A jak lata 90. wspominają gwiazdy i tancerze show?

Już w piątek, 13 kwietnia, w "Dancing with the Stars. Tańcu z Gwiazdami"  powrócimy do lat 90.  Pozostałe w rywalizacji pary zatańczą do hitów kultowych dziś zespołów, takich jak: Backstreet Boys, Roxette, Dr Albana, Ace of Base czy 2 Unlimited. W programie powrócą również stroje, fryzury i makijaż z tamtych lat! Będą więc ostre kolory i trochę za duże ubrania. A jak lata 90. wspominają gwiazdy i tancerze show?
Tak prezentowała się Beata Tadla w latach 90. /Polsat

"W latach 90. chodziłam do liceum, a na mojej głowie obowiązkowo rządziła trwała ondulacja i modny wówczas alf, czyli grzywka, której nazwa wzięła się od czupryny Alfa - bohatera popularnego w tych czasach serialu. Wyglądałam jak pudel połączony ze Schwarzeneggerem! Wypchane poduszkami ramiona i noszenie ubrań o trzy rozmiary za dużych było wtedy na czasie, więc sylwetka nie prezentowała się w tym najlepiej" - wspomina ze śmiechem Beata Tadla.

"W latach 90. dopiero się urodziłam (dokładnie w 1998 roku), więc mało pamiętam z tego okresu. Jedynie zdjęcia przypominają mi o moich pierwszych krokach czy wakacjach" - mówi Angelika Mucha, czyli Littlemooonster96.

"Tamte lata kojarzą mi się z beztroskimi czasem, pierwszymi  miłościami, licznymi obozami, sportem i zabawą. Byłam wiecznie uśmiechniętym dzieckiem, którego zawsze było wszędzie pełno" - dodaje Kasia Dziurska.

Reklama

"W 1998 roku po 6 latach studiów, skończyłem medycynę na kierunku lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie. Cały ten czas spędziłem z nosem w książkach. Nie było czasu na imprezy i beztroskę, ale i tak dobrze wspominam ten czas" - mówi Krzysztof Gojdź.

"Lata 90. to był dla mnie czas pierwszych intensywnych treningów tanecznych pod okiem Roberta Kupisza w jego szkole w Kielcach. Właśnie tam sięgnąłem również po swoje pierwsze sukcesy i medale. To był dla mnie fajny okres, który ukształtował mnie na całe życie" - wspomina Tomasz Barański.

"Rok 1991 to było moje pierwsze spotkanie z tańcem. W ramach zajęć w gimnazjum mieliśmy możliwość nauki tańca. Moja męska klasa w technikum metalurgicznym jakoś się do tego nie paliła, więc poszedłem sam z inną klasą. Tam zostaliśmy dobrani w pary i tak to się zaczęło. Przez 3 miesiące tańczyliśmy razem, a u mnie już tak zostało i tańczę do dziś" - opowiada swoją historię z lat 90. Jan Kliment, który naukę tańca rozpoczął późno, bo w wieku 17 lat.

"Muzyka lat 90. miała na mnie duży wpływ. To był czas mojej podstawówki. Pamiętam, że brałem wtedy udział w takiej miniliście przebojów, gdzie do oryginalnej muzyki z magnetofonu w przebraniach udawaliśmy popularnych wykonawców. Bardzo chciałem zaśpiewać kawałek zespołu IRA "Bierz mnie", ale starsze siostry stwierdziły, że to za ostry numer i skończyło się na jakimś Varius Manx. Dotąd, gdy słyszę coś z tamtych lat. np. takie 'Coco Jumbo', momentalnie przenoszę się do tamtych beztroskich czasów" - opowiada Dariusz Wieteska.

"W latach 90. zacząłem naukę tańca. Miałem wtedy 10 lat" - mówi Rafał Maserak. - "W 1998 roku sięgnąłem z Kamilą Kajak po wicemistrzostwo Polski w 10 tańcach. Była wtedy wśród par tanecznych moda na takie sesje zdjęciowe i my też sobie taką zrobiliśmy. Była to zresztą moja pierwsza profesjonalna sesja w życiu. Te nastoletnie lata to był chyba mój najszczęśliwszy okres".

Jesteście ciekawi, jak w programie będą wyglądali uczestnicy? Odpowiedź już w piątek o 20:00 w "Tańcu z Gwiazdami". Tymczasem zobaczcie, jak wyglądały nasze gwiazdy ponad dwadzieścia lat temu.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Taniec z Gwiazdami 8

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL