Reklama

Reklama

"Taniec z Gwiazdami": Powrót do dzieciństwa

W piątek, 6 marca, w "Tańcu z Gwiazdami" będzie rodzinnie i sentymentalnie. Gwiazdy odwiedzą ukochane miejsca z dzieciństwa.

W piątek, 6 marca, w "Tańcu z Gwiazdami" będzie rodzinnie i sentymentalnie. Gwiazdy odwiedzą ukochane miejsca z dzieciństwa.
Popek pokaże widzom programu m.in. podwórko, na którym się wychował /Polsat

Najbliższy odcinek programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" będzie pełen wspomnień. Gwiazdy zabiorą swoich tanecznych partnerów i widzów do ulubionych miejsc z dzieciństwa oraz pokażą rodzinę i przyjaciół.

Z Angeliką Muchą czyli LittleMooonster96, odwiedzimy podwórko, na którym się wychował jej mamę i siostrę w Katowicach, gdzie nagrywała pierwsze filmiki na YouTube. Darek Wieteska pokaże swoje rodzinne Gortatowice - wieś pod Rawą Mazowiecką. Właśnie tam uczył się jeździć ciągnikiem Ursus C -360, a w parafialnym kościele przez wiele lat był ministrantem.

Reklama

Popek z Janją Lesar odwiedzą Legnicę. Raper pokaże m.in. podwórko, na którym się wychował i grał w piłkę oraz trzepak, na którym przesiadywał wiele godzin.  

Renata Kaczoruk zabierze widzów do Wrocławia do swojego liceum, a także do Opery Wrocławskiej, gdzie spędzała czas z siostrą za kulisami: "Mama, pianistka operowa, zabierała nas do pracy, gdy nie miała nas z kim zostawić. Nikogo nie dziwił widok sześciolatek biegających podczas próby za kulisami" - wspomina Renata. Modelka opowie również o zajęciach baletowych, na które uczęszczała jako kilkuletnia dziewczynka.

Gdzie jeszcze zabiorą widzów nasze gwiazdy? Odpowiedź już w piątek o godzinie 20:00 w "Dancing with the Stars. Tańcu z Gwiazdami".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Taniec z Gwiazdami 8

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy