Reklama

Iwona Pavlović była trenerką Oli Jordan

Nie od dziś wiadomo, że taneczny świat jest mały, ale to spotkanie może zaskoczyć każdego. Okazuje się, że nowa jurorka show Ola Jordan i międzynarodowy sędzia Iwona Pavlović, którą oglądamy w programie od samego początku, bardzo dobrze się znają.

Ola Jordan oraz Iwona Pavlović na planie trzeciego odcinka "TzG"

"Zanim wyjechałam do Wielkiej Brytanii, pani Iwona była moją trenerką. Razem osiągnęłyśmy kilka tanecznych sukcesów. To dla mnie ogromny zaszczyt, że siedzę obok niej za jurorskim stołem. Z drugiej strony, przyznam, że nieco dziwnie się czuję - wciąż nie mogę uwierzyć, że jestem sędzią i moje zdanie jest tak samo ważne jak jej" - powiedziała w wywiadzie dla "KropkiTV" Ola Jordan.

Reklama

A jak wspólną znajomość wspomina Iwona Pavlović?

"Pamiętam ją z tamtych czasów jako bardzo miłą, serdeczną i ciepłą osobę. We wszystkim, co robiła, była bardzo pozytywna a na parkiecie miała niesamowitą charyzmę. W jej występach było to 'coś', czym przykuwała uwagę, a co wykraczało poza talent. Zawsze tańczyła, wkładając w swoje występy mnóstwo serca "- mówi jurorka show.

To właśnie Czarna Mamba, nim jeszcze została tak nazwana w programie przez Beatę Tyszkiewicz, doprowadziła Olę Jordan i jej ówczesnego partnera tanecznego Przemka Łowickiego do tytułu Mistrzów Polski w 1999 roku. Co ciekawe, nowa jurorka "Tańca z Gwiazdami" po zwycięstwo sięgnęła w sukience projektu... Iwony Pavlović.  

Czwarty odcinek "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" już w piątek, 23 marca, o godz. 20 w Polsacie.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Taniec z Gwiazdami 8