Reklama

Reklama

​Artyści musicalu "Cats" w finale "Tańca z Gwiazdami"

Ten musical to fenomen na światową skalę. Na Broadwayu jest wystawiany nieprzerwanie od 18 lat, w londyńskim West Endzie od 21. Na całym świecie "Cats" obejrzało ponad 50 milionów widzów! W piątek, 12 maja, artyści z Broadwayu w finale "Tańca z Gwiazdami" zaprezentują jego fragment wraz ze światowym hitem - piosenką "Memory".

Szykuje się niezwykły odcinek

Najbardziej znana wersja przeboju "Memory" pochodzi z 1981 roku. Piosenkę zaśpiewała w mistrzowskim stylu Barbra Streisand. Hit był notowany na listach przebojów na całym świecie i doczekał się ponad 160 różnych wykonań. W Polsce śpiewały go  m.in. Zdzisława Sośnicka i Halina Młynkova.

W finale "Tańca z Gwiazdami" piosenkę zaprezentują artyści na co dzień występujący w przedstawieniu "Cats" na nowojorskim  Broadway'u. Musicalowy styl będzie miał również jeden z finałowych tańców obu par. Szykuje się więc prawdziwa muzyczno-taneczna uczta.

Reklama

W finale zobaczymy Iwonę Cichosz w parze ze Stefano Terrazzino oraz Natalię Szroeder i Jana Klimenta.

Każda z par zatańczy po trzy tańce. Pierwszym z nich będzie wybór własny, czyli popisowy freestyle, będący połączeniem kilku tanecznych stylów. Drugi z tańców dla pary wybiorą jurorzy, a trzeci obie pary zatańczą do najpopularniejszych utworów utworów z musicalu "Mamma Mia".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Taniec z Gwiazdami 7

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje