Reklama

Reklama

"Taniec z gwiazdami": Ostatni taniec Kamila Mokrzyckiego [odcinek 3]

W trzecim odcinku szóstej edycji "Tańca z gwiazdami" z programem musieli pożegnać się Kamil Mokrzycki i Walerija Żurawlewa. Olga Kalicka znowu zachwyciła. Pozytywnie zaskoczył Robert Wabich. Zmaganiom na parkiecie widzowie Polsatu przyglądali się w piątek, 16 września.

W trzecim odcinku szóstej edycji "Tańca z gwiazdami" z programem musieli pożegnać się Kamil Mokrzycki i Walerija Żurawlewa. Olga Kalicka znowu zachwyciła. Pozytywnie zaskoczył Robert Wabich. Zmaganiom na parkiecie widzowie Polsatu przyglądali się w piątek, 16 września.
Kamil Mokrzycki i Walerija Żurawlewa pożegnali się z show Polsatu /AKPA

Pierwszymi tancerzami wieczoru byli Misheel Jargalsaikhan i Jan Kliment, którzy zatańczyli sambę. "Trochę brakowało balansu... Zbyt proste nogi miałaś, ale masz fajny flow i wciąż się uśmiechasz" - Michał Malitowski. "Ja się będę narażała i powiem, że bardzo mi się podobało. Chciałabym jakiś taniec mongolski w pani wykonaniu zobaczyć" - dodała Beata Tyszkiewicz. Para została oceniona na 31 punktów.

cza-czy zaprezentowali się Adam Zdrójkowski i Wiktoria Omyła. "Cały początek fantastyczny, ale im dalej w los tym było gorzej. Ale masz w sobie to COŚ, a tego nie da się nauczyć" - stwierdziła Iwona Pavlovic. "Robisz postępy Adasiu! I rozluźniłeś się, a ja będę to śledziła" - dodała Beata Tyszkiewicz. "Musisz wdrożyć prowadzenie partnerki" - zakończył oceny jurorów Michał Malitowski. Para otrzymała 28 punktów.

Reklama

Ewa Błachnio i Jacek Jaschke zaprezentowali na parkiecie foxtrota. "Pięknie i wspaniale. Fantastyczne ułożenie ciała" - powiedział zachwycony Andrzej Grabowski. "Ty masz dziewczyno jaja! Było super" - zakrzyknął Michał Malitowski. Jurorki także były oczarowane występem tej pary. Tancerze zabrali 36 punktów.

Olga KalickaRafał Maserak zatańczyli salsę do słynnego przeboju Kaomy "Lambada". "Olgo jesteś czarodziejką, tańczysz całym ciałem. Co za biodra. Masz wszystko" - oświadczyła Czarna (teraz blond) Mamba. "Jesteś jak porcelanowa, ale bardzo ruchliwa laleczka" - dodała Beata Tyszkiewicz. Padły trzy dziesiątki i jedna siódemka od Malitowskiego. Para otrzymała łącznie 37 punktów.

Kolejna para wieczoru - Kamil Mokrzycki i Walerija Żurawlewa - zatańczyła sambę. "Jestem po raz pierwszy tobą zadziwiona, Kamil. Nie tańczyłeś źle, ale... tańczyłeś źle. Czy ktoś rozumie, co mam na myśli" - rozpoczęła dość enigmatycznie Iwona Pavlovic. "Panie Kamilu, rozwija się pan, a samba jest trudnym tańcem. Mówię tak, choć samby nigdy nie tańczyłem" - dodał Andrzej Grabowski. "Tak się starasz, a tak ci nie wychodzi" - stwierdził bezwzględnie Malitowski. Jurorzy ocenili ich występ na 25 punktów.

Mariola Bojarska-Ferenc i Tomasz Barański zaprezentowali gorącą salsę do hitu Madonny "La Isla Bonita". "Pani Mariolu, jestem pełen podziwu! Za tę pani lekkość, za to, że pani utrzymuje tak fantastyczną formę" - powiedział Andrzej Grabowski. "Miałaś dzisiaj tak piękne nogi, ale... ich nie używałaś! No jak można. Bioder przez to też nie było" - oświadczyła niezadowolona Iwona Pavlovic. Para zebrała 29 punktów.

Tango zatańczyła kolejna para wieczoru: Robert Wabich i Hanna Żudziewicz. "Nie wiem, czy państwo się zgodzą, ale dla takiego tańca warto oglądać ten program. Co za płynność, co za piękne ułożenie stopy" - wyznała oczarowana Czarna Mamba. "Robert, to był twój najlepszy taniec. Takich mężczyzn tutaj chcemy" - dodał Michał Malitowski. Tancerze zebrali od jurorów 37 punktów.

Jako kolejni na parkiet wkroczyli Urszula Dębska i Wojciech Jeschke. Para zatańczyła rumbę. "Klimat był fajny, ale za mało biodra" - powiedział nieco rozczarowany Michał Malitowski. "Pani Ulo, tańczyła pani pięknie, jak kocica, te ruchy były wspaniałe" - stwierdził Andrzej Grabowski. "Było bardzo zmysłowo, bardzo emocjonalnie" - wyznała Iwona Pavlovic. Para zebrała 33 punkty.

Cza-czę zatańczyli Sławomir Zapała i Magdalena Molęda. To była ostatnia para wieczoru. "Jestem zaskoczony. Była energia, ale... było ciężko, słaba technika, słabe partnerowanie. Musisz się bardziej postarać, Sławomir" - powiedział Michał Malitowski. "Jeszcze nigdy w życiu tak się nie śmiałam. Pan był tak komiczny, ale to pana wielka zaleta" - dodała rozbawiona Beata Tyszkiewicz. "Czy to było na poważnie? To była najgorszy taniec tej edycji" - oświadczyła bezwzględnie Czarna Mamba, która sprawiała wrażenie zszokowanej... Jurorzy ocenili ten taniec jedynie na 20 punktów.

Kto tym razem musiał pożegnać się z show Polsatu? Głosy widzów zdecydowały, że ostatni raz na parkiecie zaprezentowali się Kamil Mokrzycki i Walerija Żurawlewa. Kolejne zmagania gwiazd już za tydzień.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Taniec z Gwiazdami 6

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL