Reklama

Reklama

"Taniec z gwiazdami": Ostatni taniec Kamila Mokrzyckiego [odcinek 3]

W trzecim odcinku szóstej edycji "Tańca z gwiazdami" z programem musieli pożegnać się Kamil Mokrzycki i Walerija Żurawlewa. Olga Kalicka znowu zachwyciła. Pozytywnie zaskoczył Robert Wabich. Zmaganiom na parkiecie widzowie Polsatu przyglądali się w piątek, 16 września.

W trzecim odcinku szóstej edycji "Tańca z gwiazdami" z programem musieli pożegnać się Kamil Mokrzycki i Walerija Żurawlewa. Olga Kalicka znowu zachwyciła. Pozytywnie zaskoczył Robert Wabich. Zmaganiom na parkiecie widzowie Polsatu przyglądali się w piątek, 16 września.
Kamil Mokrzycki i Walerija Żurawlewa pożegnali się z show Polsatu /AKPA

Pierwszymi tancerzami wieczoru byli Misheel Jargalsaikhan i Jan Kliment, którzy zatańczyli sambę. "Trochę brakowało balansu... Zbyt proste nogi miałaś, ale masz fajny flow i wciąż się uśmiechasz" - Michał Malitowski. "Ja się będę narażała i powiem, że bardzo mi się podobało. Chciałabym jakiś taniec mongolski w pani wykonaniu zobaczyć" - dodała Beata Tyszkiewicz. Para została oceniona na 31 punktów.

cza-czy zaprezentowali się Adam Zdrójkowski i Wiktoria Omyła. "Cały początek fantastyczny, ale im dalej w los tym było gorzej. Ale masz w sobie to COŚ, a tego nie da się nauczyć" - stwierdziła Iwona Pavlovic. "Robisz postępy Adasiu! I rozluźniłeś się, a ja będę to śledziła" - dodała Beata Tyszkiewicz. "Musisz wdrożyć prowadzenie partnerki" - zakończył oceny jurorów Michał Malitowski. Para otrzymała 28 punktów.

Reklama

Ewa Błachnio i Jacek Jaschke zaprezentowali na parkiecie foxtrota. "Pięknie i wspaniale. Fantastyczne ułożenie ciała" - powiedział zachwycony Andrzej Grabowski. "Ty masz dziewczyno jaja! Było super" - zakrzyknął Michał Malitowski. Jurorki także były oczarowane występem tej pary. Tancerze zabrali 36 punktów.

Olga Kalicka i Rafał Maserak zatańczyli salsę do słynnego przeboju Kaomy "Lambada". "Olgo jesteś czarodziejką, tańczysz całym ciałem. Co za biodra. Masz wszystko" - oświadczyła Czarna (teraz blond) Mamba. "Jesteś jak porcelanowa, ale bardzo ruchliwa laleczka" - dodała Beata Tyszkiewicz. Padły trzy dziesiątki i jedna siódemka od Malitowskiego. Para otrzymała łącznie 37 punktów.

Kolejna para wieczoru - Kamil Mokrzycki i Walerija Żurawlewa - zatańczyła sambę. "Jestem po raz pierwszy tobą zadziwiona, Kamil. Nie tańczyłeś źle, ale... tańczyłeś źle. Czy ktoś rozumie, co mam na myśli" - rozpoczęła dość enigmatycznie Iwona Pavlovic. "Panie Kamilu, rozwija się pan, a samba jest trudnym tańcem. Mówię tak, choć samby nigdy nie tańczyłem" - dodał Andrzej Grabowski. "Tak się starasz, a tak ci nie wychodzi" - stwierdził bezwzględnie Malitowski. Jurorzy ocenili ich występ na 25 punktów.

Mariola Bojarska-Ferenc i Tomasz Barański zaprezentowali gorącą salsę do hitu Madonny "La Isla Bonita". "Pani Mariolu, jestem pełen podziwu! Za tę pani lekkość, za to, że pani utrzymuje tak fantastyczną formę" - powiedział Andrzej Grabowski. "Miałaś dzisiaj tak piękne nogi, ale... ich nie używałaś! No jak można. Bioder przez to też nie było" - oświadczyła niezadowolona Iwona Pavlovic. Para zebrała 29 punktów.

Tango zatańczyła kolejna para wieczoru: Robert Wabich i Hanna Żudziewicz. "Nie wiem, czy państwo się zgodzą, ale dla takiego tańca warto oglądać ten program. Co za płynność, co za piękne ułożenie stopy" - wyznała oczarowana Czarna Mamba. "Robert, to był twój najlepszy taniec. Takich mężczyzn tutaj chcemy" - dodał Michał Malitowski. Tancerze zebrali od jurorów 37 punktów.

Jako kolejni na parkiet wkroczyli Urszula Dębska i Wojciech Jeschke. Para zatańczyła rumbę. "Klimat był fajny, ale za mało biodra" - powiedział nieco rozczarowany Michał Malitowski. "Pani Ulo, tańczyła pani pięknie, jak kocica, te ruchy były wspaniałe" - stwierdził Andrzej Grabowski. "Było bardzo zmysłowo, bardzo emocjonalnie" - wyznała Iwona Pavlovic. Para zebrała 33 punkty.

Cza-czę zatańczyli Sławomir Zapała i Magdalena Molęda. To była ostatnia para wieczoru. "Jestem zaskoczony. Była energia, ale... było ciężko, słaba technika, słabe partnerowanie. Musisz się bardziej postarać, Sławomir" - powiedział Michał Malitowski. "Jeszcze nigdy w życiu tak się nie śmiałam. Pan był tak komiczny, ale to pana wielka zaleta" - dodała rozbawiona Beata Tyszkiewicz. "Czy to było na poważnie? To była najgorszy taniec tej edycji" - oświadczyła bezwzględnie Czarna Mamba, która sprawiała wrażenie zszokowanej... Jurorzy ocenili ten taniec jedynie na 20 punktów.

Kto tym razem musiał pożegnać się z show Polsatu? Głosy widzów zdecydowały, że ostatni raz na parkiecie zaprezentowali się Kamil Mokrzycki i Walerija Żurawlewa. Kolejne zmagania gwiazd już za tydzień.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Taniec z Gwiazdami 6

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy