Reklama

W "Tańcu z Gwiazdami" schudł już 13 kilogramów

Robert Wabich prócz świetnych umiejętności tanecznych i wciąż realnej szansy na Kryształową Kulę w "Tańcu z Gwiazdami" może pochwalić się jeszcze jednym osiągnięciem. W tej edycji show to on jest królem odchudzania, podczas tanecznych treningów zgubił aż 13 kilogramów.

Robert Wabich "królem odchudzania" tej edycji "Tańca z Gwiazdami"

"Bardzo się cieszę, że udało mi się zrzucić parę kilogramów. Będę musiał zmienić garderobę na mniejszą: spodnie, bluzy, koszulki. Wszystko do wymiany, czyli zostałem narażony na dodatkowe koszty. Nie brałem tego pod uwagę" - śmieje się aktor.

Reklama

"Decydując się na udział w programie, nic sobie nie zakładałem odnośnie utraty wagi. Wiedziałem, że udział w "Tańcu z Gwiazdami" wiąże się z dużym wysiłkiem fizycznym i coś tam może uda mi się zrzucić. Nie spodziewałem się jednak, że aż tyle!" - dodaje Wabich.

"Śmiejemy się z Hanią, że nasze wysokie noty od jury dostajemy nie za taniec, a za chudnięcie, od kilograma" - mówi ze śmiechem aktor.

Jak podkreśla jego taneczna partnerka Hanna Żudziewicz, szczególnie widać to na zdjęciach: "Dla mnie metamorfoza Roberta jest wielka. Jak oglądam zdjęcia promocyjne naszej pary robione jeszcze przed pierwszym odcinkiem, to Robert jest na nich dwa razy większy niż obecnie".

W piątek, 28 października, w półfinale "Tańca z Gwiazdami" Robert i Hania zatańczą m.in. foxtrota i jive'a.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Taniec z Gwiazdami 6