Reklama

Reklama

"Taniec z Gwiazdami": Będą walczyć o Kryształową Kulę

Przed nami 6. sezon tanecznego show. Prezentujemy wszystkie jedenaście wyjątkowych par, w tym kilku debiutujących tancerzy-trenerów, którzy staną do pojedynku o zwycięstwo. Jesteście gotowi? Start!

Edukuje i uwrażliwia

"Taniec z gwiazdami" to program, który nie traci na popularności. Każda edycja gromadzi przed telewizorami miliony widzów kibicujących zmaganiom swoich ulubionych gwiazd. Na czym polega jego fenomen?

Odpowiedź na to pytanie ma Iwona Pavlović, najostrzejsza z jurorów show. - Taneczna świadomość Polaków jest coraz wyższa. Nasz program ich uwrażliwia, edukuje, a przy okazji dostarcza wielu wzruszeń. Dlatego jest tak chętnie oglądany - uważa Czarna Mamba, która wspólnie Beatą Tyszkiewicz, Andrzejem Grabowskim i Michałem Malitowskim oceniać będzie talent i wyczucie rytmu uczestników.

Reklama

Kto stanie do walki o tytuł najlepiej wirującej gwiazdy, Kryształową Kulę i 100 tys. złotych?

Ikona fitnessu i muzycy

To właśnie znani z dużego i małego ekranu przedstawiciele tego zawodu zdominują parkiet szóstej edycji polsatowskiego show. Do tanecznego pojedynku staną: Urszula Dębska, czyli Sabina Weksler z serialu "Pierwsza miłość".

Zaproszenie do programu przyjęła także znakomita Karolina Gorczyca - widzowie znają ją mi.n. z "Czasu honoru", "Singielki" i "Bodo" . - To moja pierwsza przygoda z tańcem towarzyskim - przyznaje aktorka. - Wprawdzie jako mała dziewczynka byłam w zespole amatorskim, ale to były takie dziecinne pląsy. Liczę jednak na to, że dam sobie radę.

Wyzwanie podjęła także Olga Kalicka, serialowa Magda z "rodzinki.pl". Dla niej taniec nie jest nowością - jako Calineczka w spektaklu "Callyia" stołecznego Teatru Komedia wykonuje zadziwiające akrobacje.

Po długiej nieobecności na ekranie zobaczymy również Misheel Jargalsaikhan - niegdyś małą Zosię z niezapomnianego serialu "Rodzina zastępcza". - Jestem zdania, że w życiu warto podejmować ryzyko, więc nie mogłam odrzucić propozycji udziału w show - tłumaczy Misheel, która dziś studiuje medycynę i marzy o specjalizacji w chirurgii plastycznej.

Emocji, zapewne z przewagą śmiechu, dostarczy nam także Ewa Błachnio - aktorka i reżyserka, która od lat króluje na polskiej scenie kabaretowej. Czy z tańcem poradzi sobie równie świetnie, jak z rozbawianiem publiczności?

W aktorskim teamie nie zabrakło również panów. W tanecznych pląsach zobaczymy Tomasza Ciachorowskiego - znamy go m.in. z "Hotelu 52", "Barw szczęścia" i "M jak miłość". O tytuł najlepszego tancerza walczyć będzie również Robert Wabich, który w serialu "Powiedz TAK" zagrał Mirosława. - Bardzo lubię stepować - zdradził nam aktor. - Mam nadzieję, że to ułatwi mi zapamiętanie skomplikowanej tanecznej choreografii.

Najmłodszym zawodnikiem w tej drużynie będzie Adam Zdrójkowski - Kuba Boski z "rodzinki.pl". - Jestem osobą, która lubi stawiać na swoim. Mówię, że czegoś nie zrobię i nie robię, żeby zrobić ludziom na złość - wyznał szczerze młody aktor. - Teraz jednak będę musiał zdobyć się na więcej pokory.

Ikona fitnessu i muzycy

Wyzwanie podjęła również zagorzała propagatorka zdrowego, sportowego stylu życia, słynna królowa fitnessu - Mariola Bojarska- Ferenc. - Muszę przyznać, że przeżywam najpiękniejsze chwile w życiu - napisała na swojej stronie na portalu społecznościowym dziennikarka "Pytania na śniadanie". - Wprost zakochałam się w tańcu!

Na parkiecie stanie także Sławomir Zapała, gwiazdor rock-polo, twórca hitu "Magiera". Muzyka to nie jedyny jego żywioł, ma także doświadczenie aktorskie. Niebawem zobaczymy go na ekranach kin w filmie "Jestem mordercą".

Listę uczestników zamyka wokalista i lider chóru Sound’n’Grace - Kamil Mokrzycki. - Mam nadzieję, że poczucie rytmu uratuje mnie i pozwoli nauczyć się wszystkiego, co nowe w tańcu - przyznaje muzyk.

Trzymamy kciuki za wszystkich i z wielką niecierpliwością czekamy na pierwszy odcinek "Dancing with the Stars" Tańca z gwiazdami". Gospodarzami tej edycji będzie Paulina Sykut-Jeżyna w duecie z niezastąpionym Krzysztofem Ibiszem. A o wspaniałe muzyczne aranżacje polskich i światowych przebojów zadba jak zawsze orkiestra Tomka Szymusia.

JBJ

Tele Tydzień
Dowiedz się więcej na temat: Taniec z Gwiazdami 6

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy