Reklama

Reklama

Nowy sezon "TzG" z najmłodszym uczestnikiem

16-letni Adam Zdrójkowski, Kuba Boski z serialu Rodzinka.pl, będzie najmłodszym uczestnikiem kolejnej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Program poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna oraz Krzysztof Ibisz.

16-letni Adam Zdrójkowski, Kuba Boski z serialu Rodzinka.pl, będzie najmłodszym uczestnikiem kolejnej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Program poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna oraz Krzysztof Ibisz.
Adam Zdrójkowski zatańczy z debiutującą w "TzG" Wiktorią Omyłą /K. Opaliński /Polsat

W 6. edycji programu Polsatu "Dancing with the Stras. Taniec z Gwiazdami" Adam Zdrójkowski zatańczy z równie młodą partnerką Wiktorią Omyłą (18 lat). Adam karierę aktorską rozpoczął w 2008 roku, a największą rozpoznawalność przyniosła mu rola Kuby Boskiego w serialu Rodzinka.pl.

- Jest bardzo intensywnie, dużo roboty, nie odpuszczamy i mam nadzieję, że efekty tego będą jak najlepsze i nie będę się musiał potem wstydzić na live'ach swojego tańca" - mówi Zdrójkowski. "Nigdy wcześniej nie tańczyłem, więc to będzie mój debiut. Cieszę się, że mam taką możliwość. Na pewno jest to stresujące, bo robi się coś, czego się nigdy wcześniej nie robiło, ale po to mamy tak intensywne treningi, żeby się jak najmniej stresować - dodaje.

Reklama

Adam idzie do pierwszej klasy liceum i zapytany o szkołę odpowiedział: "Będę to musiał jakoś pogodzić, nie wiem też, kiedy odpadnę wiec ciężko powiedzieć jak to będzie, ale podejrzewam, że pierwszy miesiąc na pewno będzie ciężki".

W programie zobaczymy też koleżankę Adama z planu Rodzinki.pl - Olgę Kalicką. W serialu gra Magdę, a na co dzień jest studentką czwartego roku Akademii Teatralnej w Warszawie.

- Treningi mamy codziennie po 5-6 godzin, więc jest to ogromny wysiłek. Nie spodziewałam się tego, że będzie aż tak ciężko" - opowiada aktorka. Dodaje, że największym problemem dla niej, jest tańczenie... na obcasach. "Człowiek nie jest przyzwyczajony do tego, żeby robić takie trudne rzeczy i to jeszcze na obcasach - wyjaśnia.

- Program będzie dla mnie ogromnym wyzwaniem, ponieważ zaczęłam teraz próby do spektaklu dyplomowego, więc będę dokładać wszelkich starań, aby móc to wszystko pogodzić. Na pewno będzie to ogromne wydarzenie i zapamiętam je na długo - mówi aktorka.

Tańczyć w programie będzie również Tomasz Ciachorowski, którego widzowie mogą pamiętać z serialu "Majka" i "Pierwsza miłość", a jesienią 2015 dołączył do obsady "M jak miłość", gdzie gra Artura. Zapytany o ulubiony styl tańca odpowiedział: - Wydawało mi się, że dużo lepiej będę czuł się w tańcach standardowych, ale dzięki mojej partnerce Natalii uruchomiłem na tyle swoje biodra, że wydaje mi się, że całkiem nieźle mogę sobie poradzić w łacinie, ale tam z kolei tempo jest zabójcze i to mnie trochę przeraża. Trzeba się przy tym uśmiechać i robić efektowną minę, więc nie jest łatwo.

A jak u Tomasza wygląda sytuacja ze stresem? - Jest stresik taki delikatny i pozytywny, ale wiem, że z każdym dniem ta adrenalina będzie rosła i wręcz czekam na jej przypływ, bo jestem już tak zmęczony tymi treningami, że taka dawka adrenaliny może mnie napędzić. Niech to się już zacznie! - mówi aktor.

Jurorka Iwona Pavlović pytana o pierwsze wrażania i faworytów odpowiedziała: - Nie mam jeszcze faworytów. Pierwszy raz wszystkich widziałam tutaj na scenie podczas ramówki Polsatu. Zobaczę dopiero 2-ego września i wtedy będę miała jakieś pojęcie. Liczę na dużo emocji, mamy ponownie fajny gwiazdozbiór różnych osobowości. Cały czas jest coś wymyślane, więc myślę, że będzie fajnie.

Pierwszy odcinek nowej edycji - już w najbliższy piątek, 2 września, o godz. 20.05.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Taniec z Gwiazdami 6

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy