Reklama

Reklama

Nowość w "TzG". Gwiazdy zatańczą z... gwiazdami!

Tego jeszcze nie było. W najbliższym odcinku "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" nowe pary w tańcu stworzą pozostałe w show gwiazdy.

Tego jeszcze nie było. W najbliższym odcinku "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" nowe pary w tańcu stworzą pozostałe w show gwiazdy.
Robert Wabich i Ewa Błachnio zatańczą wspólne tango /WBF /Polsat

Na parkiecie zobaczymy Ulę Dębską i Misheel Jargalsaikhan w sambie. Olga Kalicka i Adam Zdrójkowski spróbują swoich sił w jivie, a Ewa Błachnio i Robert Wabich pokażą jak się tańczy tango. Ich partnerzy i nauczyciele z programu będą podpatrywać swoich podopiecznych i nieco im pomogą.

- Tańczymy tango z Ewcią, Jacek z Hanią nam pomagają. Śmiejemy się, że coraz mniej są nam potrzebni w tym tańcu. Dzieje się coś nowego. Dwa miesiące kręciłem piruety z Hanią, teraz z Ewą, nie wiem co będzie dalej. Robi się coraz ciekawiej. Nie może być tak, że będę tańczył tylko z Hanią, muszę próbować swoich sił w innych duetach - mówi Robert Wabich.

Reklama

- Znajduję wiele podobieństw między moimi partnerami tanecznymi i powoli zaczynają mi się mylić. Na Roberta mówię Jacek i odwrotnie. Jak się zapomnę to i na Hanię powiem Robert, ale to akurat ma sens, bo Hania ma dużo cech przywódczych. Mam wrażenie, że poziomy między naszą czwórką się naprawdę wyrównały. Hanna z Jackiem na dniach biorą udział w turnieju tanecznym i waham się, czy nie zgłosić się z Robertem - dodaje ze śmiechem Ewa Błachnio.

W tym odcinku po raz pierwszy w jesiennej edycji pary wykonają po dwa tańce, więc w drugiej części programu wszystko wróci do normy.

W piątek gwiazdą muzyczną programu będą Cugowscy, którzy wykonają swój hit "Zaklęty krąg".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Taniec z Gwiazdami 6

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL