Reklama

Reklama

Iwona Pavlović o "Tańcu z gwiazdami": Lubię, żeby było dużo emocji

​Jurorka twierdzi, że "Taniec z gwiazdami" nigdy jej się nie znudzi, każda edycja przynosi bowiem coś nowego. Uczestnicy wciąż potrafią ją zaskoczyć swoimi pomysłami i umiejętnościami tanecznymi.

Iwona Pavlovic - tym razem Czarna Mamba została... blondynką

Do tej pory największe wrażenie na Iwonie Pavlović wywarła Agata Kulesza, która poprzez taniec doskonale wyrażała swoją osobowość. Jej zdaniem udział w tanecznym show pomógł Kuleszy w karierze aktorskiej.

Iwona Pavlović pełni funkcję jurorki w programie "Taniec z gwiazdami" od pierwszej edycji, którą wiosną 2005 roku wyemitowała stacja TVN. Jest jedyną członkinią składu sędziowskiego, która obecna była we wszystkich edycjach tanecznego show. Mimo to, jak twierdzi, nie czuje się znudzona, każdy sezon przynosi bowiem coś nowego.

- Na wesoło, na śmiesznie, na dramatycznie i ja na to zawsze czekam. Oczywiście najbardziej lubię, żeby było dużo emocji, czyli, żeby było dużo skrajności, że nie tak wszyscy średnio ładnie - mówi jurorka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Reklama

Tancerka przyznaje też, że uczestnicy tanecznej rywalizacji wciąż potrafią ją zaskoczyć. Program "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami" porównuje do codziennego życia, w którym stale spotyka się nowych ludzi - niektórzy z nich przynoszą rozczarowanie, inni zachwyt. Podobnie jest w przypadku kolejnych edycji tanecznego show Polsatu.

- Przez to, że zawsze są nowe gwiazdy, to są pojedyncze perełki, każda z tych osób jest jakaś, to jest indywidualność. I ja lubię tych ludzi poprzez taniec poznawać, bo wtedy ich osobowości w tym tańcu trochę widać - mówi Iwona Pavlović.

Jurorka twierdzi, że dotychczas największe wrażenie wywarła na niej Agata Kulesza. Aktorka brała udział w 8. edycji programu, emitowanej na antenie TVN jesienią 2008 roku. Razem ze Stefano Terrazzino wywalczyła wówczas Kryształową Kulę. Zdaniem Pavlović gwiazda "Idy" poprzez taniec pokazała, jak mądrą i niesamowitą jest kobietą.

- Byłam zauroczona jej sylwetką, jej postacią, ale to wszystko przekładało się też na jej taniec. Agata do dzisiaj jest w moim sercu bardzo mocno. Zresztą cieszę się bardzo, że dokładnie po programie "Taniec z gwiazdami" jej kariera aktorska poszybowała w górę. Możliwe, że od nas dostała taką trampolinę, ponieważ taniec zmienia ludzi, więc być może on jej też w tym pomógł - mówi jurorka.

Twierdzi też, że nigdy nie bywa na treningach ani na próbach. Woli oglądać finalny efekt, zwłaszcza że cechuje ją łatwość sędziowania na bieżąco. Tancerzy i prezentowane przez nich choreografie ogląda więc po raz pierwszy razem z widzami telewizji Polsat.

- Czasami ktoś na próbach np. nie radzi sobie, a potem przed kamerą zabłyśnie i odwrotnie, na próbach może być świetnie, a jednak jest to program na żywo i potem się okazuje, że przed kamerą nerwy, stres i się nic nie pamięta - mówi Iwona Pavlović.

6. edycję programu "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami" emitowaną przez telewizję Polsat, można oglądać w każdy piątek o godz. 20.05. W pierwszym odcinku z rywalizacji o Kryształową Kulę odpadli Natalia Głębocka i Tomasz Ciachorowski.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje