Reklama

Taniec z Gwiazdami 2015 - Wiosna

Ewa Kasprzyk: Czasem trzeba pokazać majtki

Ewa Kasprzyk, to z pewnością najbardziej doświadczona i najjaśniej święcąca gwiazda tej edycji "Tańca z Gwiazdami". Jest pewną siebie kobietą, która nie boi się śmiałych, często kontrowersyjnych wypowiedzi, ale widać nie traci, a wręcz zyskuje nimi sympatię widzów.

"Nieraz trzeba błysnąć różnymi częściami ciała. Takie już są kostiumy w tym programie. Czasem nie da się zrobić obrotu, żeby nie pokazać majtek" - tłumaczy w najnowszym "Show" gwiazda.

Reklama

Udział w "Dancing with the Star. Taniec z Gwiazdami" bez wątpienia dodał jej jeszcze skrzydeł, a wspólne treningi z Janek Klimentem uświadomiły, że wciąż jest kipiącą niespożytą energią indywidualistką.

Przypomnijmy, ze w ostatnim odcinku show - w wyniku jednorazowej zmiany partnerów - Kasprzyk zatańczyła nie z Klimentem, a z Kamilem Kuroczko.

"To był ogień. A ten ogień był wszędzie, w pani był ten ogień" - powiedział po paso doble Kasprzyk Andrzej Grabowski.

"Pięknie to zrobiłaś, na twoim przykładzie powiem, że czasem zamiana służy... Byłaś czujna i ostrożna" - dodała Iwona Pavlović.

"Taki taniec to dla mnie było, jak podanie wszystkiego na talerzu. Po prostu piękne danie" - oświadczyła Beata Tyszkiewicz.

"Było super technicznie. Praca biodrami super" - dodał Michał Malitowski, będący wyraźnie pod wrażeniem tego tańca. Para otrzymała od jurorów 32 punkty.

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL

Reklama