Reklama

Taniec z Gwiazdami 2015 - Wiosna

Ada Fijał zatańczy do hitu Adele "Skyfall"

Ada Fijał to jedna z najpiękniejszych gwiazd wiosennej edycji "Dancing with the Stars. Tańciec z Gwiazdami". Wspaniale prezentowała się w ostatnim odcinku show w gorącej cza-czy, zachwycając uśmiechem i świetną figurą, a trzeba pamiętać że Ada jest młodą mamą. W najbliższy piątek Ada i jej nauczyciel Krzysztof Hulboj zatańczą rumbę do hitu Adele "Skyfall".

W pierwszym odcinku bieżącej edycji "TzG" Ada Fijał i Krzysztof Hulboj zatańczyli sambę. "Śmielej, ma pani potencjał" - zachęcał aktorkę Andrzej Grabowski. Iwona Pavlović podeszła krytycznie do występu. "Nie było źle" - oceniła Czarna Mamba, po czym zaczęła wyliczać błędy: "Sztywne plecy, ciężki nogi, ciężkie stopy...". Pochwaliła jednak figurę aktorki: "Jeżeli tak wygląda świeżo upieczona mama...." - zdało się, że słyszymy ciche "fiu fiu".

Reklama

Michał Malitowski również zauważył niedostatki tanecznego debiutu Fijał: "Z błędami, i to dużymi, ale stylowo" - podsumował lakonicznie sambę duetu, który otrzymał od jurorów 25 punktów.

Tydzień później było o 2 punkty lepiej.

"Trochę mi brakowało rytmu i chciałbym więcej pracy ciałem, ale... dowyglądałaś" - skomentował cza-czę Fijał zastępujący Michała Malitowskiego na fotelu jurora Robert Kupisz.

"Jest pani tak filigranową osobą, która w dodatku pięknie się porusza. To wielkie szczęście, że pani mama zrozumiała, że pani może robić to, co kocha" - dodała Beata Tyszkiewicz. Para zebrała 27 punktów.

W najbliższy piątek Ada Fijał zaprezentuje się w rumbie do bondowskiego przeboju "Skyfall". jak wyglądają przygotowania do występu?

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Adele | Ada Fijał | ada