Reklama

Taniec z Gwiazdami 2016

Reklama

"Taniec z Gwiazdami": Romanowska kontuzjowana!

W programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" idzie jak burza i wielu właśnie ją wskazuje jako faworytkę w walce o Kryształową Kulę. Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak tworzą zgrany duet, który zostanie poddany prawdziwej próbie, bo aktorka uległa kontuzji.

Czy Elżbieta Romanowska będzie mogła dziś zatańczyć?

"Wczoraj wieczorem na próbie coś poszło nie tak i Ela bardzo boleśnie naderwała mięsień w udzie. Porusza się, ale to nie jest ruch taneczny, więc musieliśmy przearanżować całą choreografię" - wyznał Rafał Maserak.

"Zaciskamy zęby i próbujemy dalej, choć przy takich kontuzjach zalecany jest kilkudniowy odpoczynek i nie forsowanie nogi. Dziś jednak przed nami dwa tańce i mogę jedynie prosić widzów o wsparcie, bo jurorzy na pewno widząc co 'zatańczymy', nam nie pomogą" - dodał.

Reklama

Tancerz umieścił również na swoim profilu na Facebooku taki wpis: "Od wczoraj walczymy z bardzo poważną kontuzją nogi u Eli. Bardzo ciężko nam ćwiczyć, a jeszcze trudniej tańczyć, dzisiejszy występ stoi pod ogromnym znakiem zapytania, ale nie chcemy się poddawać, chcemy zatańczyć dla NASZYCH widzów i pokazać się na parkiecie Tańca z gwiazdami".

Przypomnijmy, że w poprzedniej edycji - tuż przed finałową rozgrywką - z programu, również na skutek kontuzji, musiała wycofać się taneczna partnerka Maseraka - aktorka Ania Cieślak. Czyżby więc pech miał dosięgnąć Rafała również teraz?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Taniec z Gwiazdami 5

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje