Reklama

Taniec z Gwiazdami 2016

Reklama

"Taniec z Gwiazdami": Quickstep Stankiewicz i Barańskiego

​Tydzień rozstania dobrze im zrobił i jak deklaruje Tomasz Barański, zdążyli z Katarzyną Stankiewicz za sobą zatęsknić. Może dlatego para zdecydowała się podnieść sobie poprzeczkę i w piątek w "Dancing with the Stars. Tańcu z Gwiazdami" zaprezentuje jeden z najbardziej dynamicznych tańców: quick stepa.

Ile punktów otrzyma od jurorów para w najbliższym odcinku tanecznego show?

Na treningu idzie im bardzo dobrze i jeśli wyeliminują drobne potknięcia, a w czasie odcinka na żywo nie przeszkodzi im stres i trema, możemy spodziewać się świetnego występu.

"Z odcinka na odcinek tańczą lepiej, Kasia jest przesympatyczna i tworzą z Tomkiem zgraną parę, ale nie wiadomo, czy nie zabraknie im sympatii widzów" - mówi osoba z produkcji show.

Zobaczcie, jak Barański i Stankiewicz prezentują się podczas treningu.

Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu piosenkarka zatańczyła wraz z Jackiem Jeschke - stałym partnerem Anny Karczmarczyk - tango. "Dziś była pani na fali wznoszącej" - zaczął ocenę Andrzej Grabowski . "Jesteś tak silnym facetem, że nie dajesz partnerce wyboru - ona musi z tobą tańczyć" - Iwona Pavlović skoncentrowała się na tymczasowym partnerze Stankiewicz. "Kaśka wyglądała świetnie" - dodała Czarna Mamba. Na "dystynkcję" występu zwróciła uwagę Beata Tyszkiewicz. "To była dobra zmiana. I nie chodzi mi o wymianę partnerów, ale o sam taniec" - zakończył jurorski werdykt Michał Malitowski, precyzując, że chodziło mu głównie o "skupienie na tańcu" Stankiewicz. Para otrzymała 35 punktów. 

Reklama

Z kolei z Barańskim swoich sił w fokstrocie próbowała Julia Wróblewska. "Wujek Tomek przycisnął cię jeśli idzie o dół" - Iwona Pavlović zwróciła uwagę na lepszą pracę nóg aktorki, a para otrzymała od jury 31 punktów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Taniec z Gwiazdami 5

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy