Reklama

Taniec z Gwiazdami 2016

"Taniec z Gwiazdami": Kaczorowska trenuje z Jonkiszem

Nowe pary w "Tańcu z Gwiazdami" pojawią się w programie już w najbliższy piątek, 8 kwietnia. Jedną z nich tworzą Agnieszka Kaczorowska i Rafał Jonkisz, którzy mają już za sobą cztery dni treningów.

Czy z Rafałem Jonkiszem Agnieszka Kaczorowska po raz pierwszy w tej edycji przekroczy magiczną barierę 30 punktów?

Wygląda na to, że idzie im całkiem dobrze i chyba Agnieszka nie żałuje chwilowego rozstania z Nikodemem Rozbickim, który nie okazał się talentem tanecznym na miarę Johna Travolty.

Reklama

"To był najlepszy żart, jaki dzisiaj widziałam" - w ostatnim odcinku show Iwona Pavlović nie miała dla Rozbickiego litości. "Agnieszka jest fantastyczną nauczycielką. Gdyby pan więcej jej słuchał i był pod jeszcze większym jej wrażeniem, to by było lepiej" - przekonywała Beata Tyszkiewicz. "Państwa taniec skojarzył mi się z zabawą w moim liceum w latach 60. Dobrze było na to patrzeć, ale nie mam pojęcia, co państwo tańczyli" - śmiał się Andrzej Grabowski.

Jest nadzieja, że z Rafałem Jonkiszem, który w tańcu radzi sobie o wiele lepiej ("Tak pan pięknie szedł tutaj. Wyraźnie, tanecznie, doskonale" - rozpływała się nad nim ostatnio Beata Tyszkiewicz), Kaczorowska po raz pierwszy w tej edycji przekroczy magiczną barierę 30 punktów.

Zobaczcie fragment treningu pary, która w piątek zatańczy jeden z najtrudniejszych tańców latynoamerykańskich - sambę.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Taniec z Gwiazdami 5