Reklama

Taniec z Gwiazdami 2016

Reklama

Paulina Sykut-Jeżyna poprowadzi "Taniec z gwiazdami"!

Już nie Anna Głogowska, a Paulina Sykut-Jeżyna będzie spotykała się z widzami programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Dziennikarka i prezenterka pogody została nową gospodynią tanecznego show Polsatu.

Już nie Anna Głogowska, a Paulina Sykut-Jeżyna będzie spotykała się z widzami programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Dziennikarka i prezenterka pogody została nową gospodynią tanecznego show Polsatu.
Paulina Sykut-Jeżyna została nową gospodynią "Tańca z gwiazdami" /AKPA

"Potwierdzam, Paulina Sykut-Jeżyna poprowadzi, wspólnie z Krzysztofem Ibiszem, wiosną piątą edycję 'Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami'" - powiedział portalowi Wirtualnemedia.pl Konrad Stachurski, szef działu PR Telewizji Polsat.

Sykut-Jeżyna zastąpi tym samym tancerkę Annę Głogowską, która z formatem związana była od wiosny 2014 roku, czyli od momentu, w którym show trafił do Polsatu (wcześniej program emitowany był w TVN).

Anna Głogowska nie kryje żalu, że podziękowano jej za prowadzenie "Tańca z gwiazdami". Plotki o tym, że tancerka pożegna się z polsatowskim show, powracały co sezon.

Reklama

"Trochę się spodziewałam. Podskórnie to czułam. Telewizja rządzi się swoimi prawami, usłyszałam tylko, że czas na zmiany i tyle" - mówi rozżalona Anna Głogowska w wywiadzie dla "Twojego Imperium".

"Nie ukrywam, że na początku było mi bardzo źle. Ale teraz już jest lepiej. Wszyscy, którzy dowiadują się o mojej dymisji, biegną z otwartymi ramionami. Wiadomo, że najbardziej wspiera mnie mój partner Piotr i przyjaciele. Czasami mam wrażenie, że im jest bardziej przykro niż mnie. Nie jestem w tym sama. Będę trzymać kciuki za moich kolegów tancerzy. Mam nadzieję, że nie wszyscy zostaną wymienieni" - dodaje tancerka.

Paulina Sykut-Jeżyna wiosną pojawi się również w roli gospodyni (w parze z Maciejem Rockiem) talent-show "Tylko muzyka. Must be the music", do którego nagrania rozpoczęły się już w grudniu 2015 roku.

Przypomnijmy, że Sykut-Jeżyna prowadziła wspólnie z Agnieszką Popielewicz "Kulisy 'Tańca z gwiazdami'", które były emitowane w Polsat Cafe tuż po zakończeniu odcinków poprzedniej edycji tanecznego show.

Warto wiedzieć, że Paulina Sykut-Jeżyna jest w gronie nominowanych do tegorocznych Telekamer Tele Tygodnia. Dziennikarka ma szansę na nagrodę w kategorii "prezenter pogody". W tegorocznej edycji można głosować do 4 lutego. Laureata poznamy 22 lutego 2016 roku. Zapraszamy na stronę www.telekamery.pl.

Na razie nie wiadomo, kto zatańczy w piątej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Polsat nadal kompletuje listę uczestników. Emisja nowego sezonu show już w marcu. Poprzednią edycję wygrali Ewelina Lisowska i Tomasz Barański.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Taniec z gwiazdami | Paulina Sykut-Jeżyna

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy