Reklama

Taniec z Gwiazdami 2014 - Jesień

"Taniec z Gwiazdami" [8. odcinek]: Pożegnanie Jaśka Meli

Kto nie będzie już walczył o Kryształową Kulę? Jan Mela i Magdalena Soszyńska nie wygrają "Dancing withe the Stars. Tańca z gwiazdami". W piątek, 24 października, w ósmym odcinku show, para pożegnała się z programem. Po raz pierwszy głosy jurorów pokryły się z ocenami widzów.

To znowu zupełnie inny odcinek. Tym razem pary zaprezentowały po dwa tańce - jeden turniejowy, a drugi zupełnie nowy, który w programie "Dancing withe the Stars. Tańca z gwiazdami" pojawił się po raz pierwszy.

Reklama

Co zatańczyły pary, walczące o Kryształową Kulę?

Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino - bollywood i walc wiedeński
Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak - walc angielski i hip-hop
Mateusz Banasiuk i Hanna Żudziewicz - boogie i foxtrot
Anna Wyszkoni i Jan Kliment - samba i dance hall
Jan Mela i Magdalena Soszyńska - paso doble i disco.

Pierwsi na parkiet wkroczyli Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino - zatańczyli walca wiedeńskiego.

"Siary nie było, ale za mało płynności jak na walc wiedeński. Widać Agnieszko, że się bawisz tańcem i o to chodzi. Brawo za to" - oświadczył Micha Malitowski. "Najmniej mi się podobało, że pocięliście choreografię, nie było płynnych, ładnych przejść... Ale było romantycznie" - dodała Iwona Pavlovic. "Mnie się podobało, ale nic mi nie urwało" - zarymował Andrzej Grabowski. Para zdobyła punktów 27 punktów.

Anna Wyszkoni i Jan Kliment przygotowali sambę.

Co na to jurorzy? "Słuchaj Aniu, tańcz, jesteś do tego stworzona! Bardzo mi się podobało. Masz świetny balans w ciele, ale górę musisz rozluźnić... Jest nieźle" - Michał Malitowski. Iwona Pavlovic dając pierwszą w tym odcinku "10" powiedziała, że to przyjemność oglądać takie pary na parkiecie. Tancerze zebrali 37 punktów.

Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak zaprezentowali się w walcu angielskim.

"Na tym etapie rosną nasze - jurorów wymagania. Ty Marcelina rozkwitasz z odcinka na odcinek. Osiągnąć taką pracę stóp to nie jest taka łatwa sprawa" - powiedziała oczarowana Czarna Mamba.

"To był fantastyczny taniec. Było też tam bardzo dobre aktorstwo" - dodał Andrzej Grabowski. Para otrzymała 38 punktów.

Jan Mela i Magdalena Soszyńska pokazali ogniste paso doble.

"O tym paso doble mówi się czasami, że 'za dużo grillowania, a kiełbasy brak'. A tu była kiełbasa, a ja ci uwierzyłem" - powiedział Michał Malitowski. "Zawsze ze wzruszeniem oglądam, jak pan tańczy i jak pan się w tym tańcu dużo uczy. Ma pan partnerkę anioła" - dodała Beata Tyszkiewicz. Jaka ocena? 28 punktów.

Mateusz Banasiuk i Hanna Żudziewicz wykonali foxtrota. Jurorzy wyglądali na zadowolonych.

"Bardzo mi się to podobało. Było bardzo plastyczne. Panie Mateuszu, trzymam za pana kciuki, ale z krzesła nie spadłem" - zakomunikował Andrzej Grabowski. "Bardzo się fajnie Mateusz rozwijasz. Było bardzo ładnie, troszkę mi przeszkadzały małe zgrzyty, ale to nie akie ważne" - powiedziała Czarna Mamba. Para otrzymała 33 punkty.

Jak wyglądała sytuacja po tańcach turniejowych?

Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak - 38 punktów
Anna Wyszkoni i Jan Kliment - 37 punktów
Mateusz Banasiuk i Hanna Żudziewicz - 33 punkty
Jan Mela i Magdalena Soszyńska - 28 punktów
Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino - 27 punktów.

Nadszedł czas na tańce, które debiutują w tym programie.

Na pierwszy ogień poszli Anna Wyszkoni i Jan Kliment, którzy musieli zmierzyć się z tańcem dance hall.

"Dla faceta ten styl jest bardzo trudny. Brawo Janek! Dałeś radę! W tym tańcu chodzi o zmysłowość.i ta zmysłowość była, ale... jak dla mnie było trochę zbyt grzecznie. Zabrakło mi ognia" - ocenił Michał Malitowski. "Ja się na tym nie znam, ale po tym tańcu zachciało mi się pojechać na wakacje" - wyznała Beata Tyszkiewicz. "Nie znam w Polsce faceta, który tańczy dance hall i ty Janek tańczysz! Ale jeśli chodzi o pośladki, Ania pobiła cię Janku na głowę" - oświadczyła Czarna Mamba. "Panie Janie, pan mnie w tym tańcu nie obchodził, obchodziła mnie tylko pani Ania i jej pośladki" - dodał rozanielony Andrzej Grabowski. Jaka ocena? 32 punkty.

Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak pokazali się w hip-hopie.

"Od dawna nie było takiej jazdy na parkiecie. W hip-hopie ważny jest groove i ty Marcelina świetnie sobie w tym radzisz. Brawo, brawo, brawo" - zakrzyknął zachwycony Michał Malitowski. "Zabawne jest to, że to, że utwór, do którego tańczycie nazywa się 'Sweet Dreams'. Jeśli tak wyglądają słodkie sny... Mnie chyba niekoniecznie takie tańce przekonują" - dodała zadziwiona Beata Tyszkiewicz. Para otrzymała 33 punkty.

Jan Mela i Magdalena Soszyńska wylosowali disco. Jak sobie poradzili?

"Było rytmicznie i dynamicznie. To nas rozbawiło, jestem zadowolona" - Iwona Pavlovic. "Bardzo fajnie" - dodał Andrzej Grabowski. Jurorzy nie mieli zbyt wiele do powiedzenia. A jak ocenili tancerzy? Jasiek i Magda otrzymali 27 punktów.

Mateusz Banasiuk i Hanna Żudziewicz przygotowali boogie.

"Bardzo fajna choreografia. Gratulacje! Mateusz, oddałeś charakter utworu, ale zabrakło... miękkości w kolanach" - powiedział Michał Malitowski. "Mam nadzieję, że pan po tym odcinku zostanie w programie" - dodała Beata Tyszkiewicz, której taniec Mateusza i Hani chyba przypadł do gustu. Jaka ocena? 32 punkty.

Na koniec niesamowity pokaz - Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino zaprezentowali taniec bollywoodzki. Co na to jury?

"Kicz i przesada. I to chodzi" - zakrzyknął rozbawiony Michał Malitowski. "To był absolutnie cudny obrazek. Było dużo gracji i to chodzi" - dodała Iwona Pavlovic. "Tylko jednego mi brakowało, a mianowicie... słonia. Spodziewałem się, że będzie. Super" - powiedział Andrzej Grabowski. Para zebrała za ten taniec 36 punktów.

Oceny po nowych, nieturniejowych tańcach:

Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino - 36 punktów
Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak - 33 punkty
Anna Wyszkoni i Jan Kliment - 32 punkty
Mateusz Banasiuk i Hanna Żudziewicz - 32 punkty
Jan Mela i Magdalena Soszyńska - 27 punktów.

Po podliczeniu punktów od jurorów okazało się, że ósmy odcinek "Tańca z Gwiazdami" wygrali Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak, natomiast najmniej punktów zebrali Jan Mela i Magdalena Soszyńska.

Jednak są jeszcze głosy widzów i to oni zdecydowali, że z programem pożegnali się Jan Mela i Magdalena Soszyńska. Po raz pierwszy w swej ocenie zgodzili się zarówno widzowie, jak i jurorzy. Za tydzień na parkiecie zobaczymy cztery najlepsze pary. Zapraszamy!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: tańce