Reklama

Taniec z Gwiazdami 2014 - Jesień

Wytańczy wygraną?

Ależ ona zachwyca! Agnieszka Sienkiewicz to jedna z niekwestionowanych faworytek obecnej edycji "Tańca z gwiazdami". Bo choć nie znosi plotek na temat swojego życia, na parkiecie kocha wyrażać siebie poprzez ruch i gesty.

Drama queen - tak nazywa ją Stefano Terrazzino. Bo Agnieszka Sienkiewicz to dziewczyna pełna energii, która najlepiej czuje się w układach choreograficznych wymagających dynamiki i ekspresji.

Gwiazda serialu "M jak miłość" błyskawicznie stała się ulubienicą zarówno widzów, jak i jurorów "Tańca z gwiazdami". Oczywiście za sprawą jej udziału w programie Polsatu natychmiast pojawiły się pogłoski, jakoby śliczną aktorkę i jej tanecznego partnera połączył romans.

Agnieszka Sienkiewicz bagatelizuje te rewelacje. - Nie mamy na to wpływu - uważa. Swojej prywatności strzeże niezwykle pilnie, szczególnie że kilka lat temu wyszło na jaw, iż jej życiowy towarzysz, Maciej Marczewski, zostawił dla niej żonę z trójką dzieci.

Reklama

- Nikomu nikogo nie odbiłam! - oświadczyła wówczas i był to cały jej komentarz w tej sprawie. Kariera Agnieszki Sienkiewicz nie ogranicza się tylko do "Tańca z gwiazdami" W serialu "M jak miłość" jej bohaterkę czekają spore zmiany. Kasia odkryje, że jest w ciąży.

Aktorka sama przyznaje, że rola mamy jest jej życiowym marzeniem. Od lat udziela się jako wolontariuszka w ośrodku preadopcyjnym w Otwocku i ma świetny kontakt z maluchami. Może więc czas, by życie naśladowało sztukę?

KLC

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

Super TV
Dowiedz się więcej na temat: życia

Reklama