Reklama

Taniec z Gwiazdami 2014 - Jesień

"Taniec z gwiazdami": Maserak trenuje z Zawadzką

Czy to będzie najgorętsza para "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"? Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak przygotowują się do pierwszego występu na parkiecie Polsatu!

Rafał Maserak to jeden z tych tancerzy, który nigdy nie opuszcza. Gwiazdy z którymi tańczył w programie zazwyczaj docierały bardzo wysoko, a dwa razy sięgały po Kryształową Kulę. Tej jesieni zobaczymy go u boku najpiękniejszej Polki 2011 - Miss Polonia - Marceliny Zawadzkiej.

Reklama


Marcelina to miss nietypowa, nie dba specjalnie o linie, nie katuje się dietami i ma spory dystans do siebie, a zdaniem znajomych i przyjaciół - duże poczucie humoru. Pięć lat trenowała karate, lubi wioślarstwo, które aktywnie uprawiała, w planach ma skok ze spadochronem. Na ulicach mknie swoim... jaguarem, a w planach ma jeszcze zakup motocykla.

Zawadzka zdradziła w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle, że jej taneczny partner uczy jej "zwiewności".

- Przyznam, że niczego się nie boję, może czasami nie jest to takie dobre. Na przykład teraz w "Tańcu z Gwiazdami" podnoszę Rafała, a on mówi: "Marcel, musisz być bardziej zwiewna, taka delikatna". Na co odpowiadam: "Aha, no dobra, to teraz jest ta rola". Staram się być bardziej delikatna - przyznała Zawadzka.

Tańczące gwiazdy i ich trenerów oceniać będzie nasze niezawodne jury w składzie: Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski. Program poprowadzą niezmiennie Anna Głogowska oraz Krzysztof Ibisz.

Pierwszy odcinek już 5 września o godz. 20 w Polsacie.


Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL

Reklama