Reklama

Taniec z Gwiazdami 2014 - Jesień

"Taniec z Gwiazdami" jest kobietą

Przed dzisiejszym półfinałem programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wiemy tylko jedno: z show Polsatu na pewno pożegna się kobieta. Po raz pierwszy w historii "TzG" będziemy również świadkiem dogrywki.

W walce o Kryształową Kulę "Tańca z Gwiazdami" pozostały już tylko trzy pary Ania Wyszkoni i Jan Kliment, Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino, oraz Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak.

W piątkowym półfinale najpierw pary wykonają po dwa tańce (każda inny taniec latynoamerykański oraz wszystkie - nowoczesny pop), po czym poznamy pierwszego finalistę. Drugi finalista zostanie, po raz pierwszy w historii show, wyłoniony w specjalnej dogrywce - dodatkowym tańcu. Jedno jest pewne - odpadnie kobieta.

Która? - Zdecyduje taniec i dyspozycja dnia - ogłasza jurorka Iwona Pavlović. - Zostały w programie 3 fajne pary, tańczące bardzo dobrze, trudno więc wskazać kto odpadnie. Jeśli któraś z par chwyci widzów za serca swoim tańcem, z pewnością znajdzie się w finale - dodaje Czarna Mamba.

Reklama

- Ania Wyszkoni ma predyspozycje taneczne, co widać od pierwszego odcinka. Dziś, po trzech miesiącach treningów tańczy niemal na poziomie zawodowym - komplementuje wokalistkę Beata Tyszkiewicz, która liczy także na....Rafała Maseraka

- Maserak to bezduszny trener i tancerz. Ma wyniki, jak patrzę na postęp który u jego boku zrobiła Marcelina Zawadzka to aż nie wierzę - kończy jurorka show. Czyżby zdaniem Tyszkiewicz w półfinale miała odpaść Agnieszka Sienkiewicz?

Aktorka pod czujnym okiem Stefano Terrazzino pilnie ćwiczy przed półfinałowym odcinkiem. Para już osiągnęła sukces - znalazła się wśród trzech najlepszych par tej edycji programu.

W piątek Agnieszka i Stefano zaprezentują się w dwóch tańcach. Jednym z nich będzie pop zatańczony do piosenki "Don't Stop the Music" Rihanny.


Marcelina Zawadzka, to gwiazda "Tańca z Gwiazdami" która w zgodnej ocenie jurorów zrobiła w tej edycji największy postęp. W ostatnim odcinku dostała dwie noty marzeń po 40 punktów i zdecydowanie wygrała w ocenach jurorów.

Tym samym nagle stała się jedną z faworytek do wygrania Kryształowej Kuli, mimo że po pierwszych odcinkach raczej nikt na nią nie stawiał. Na pewno ogromny wpływ na tę przemianę ma jej taneczny partner i doskonały nauczyciel Rafał Maserak, który już trzykrotnie doprowadził gwiazdy z którymi tańczył w programie do zwycięstwa.

Już dziś Marcelina i Rafał zatańczą do hitu Glorii Gaynor "I Will Survive". Zobaczcie, jak przygotowywali się do występu z pomocą z zespołu Volt.


Wiadomo też, że jednym z tańców, który zaprezentują w półfinale Anna Wyszkoni i Jan Kliment, będzie freestyle do piosenki Michaela Jacksona "Billy Jean". Piosenkarka ujawniła, że może liczyć na sms-y od swoich dzieci.

"[Córka] Pola ogłada mnie co tydzień, choć czasem zasypia bo jest jeszcze malutka. Mój syn Tobiasz też bardzo mi kibicuje. Co tydzień mówi: 'Mamo trzymam kciuki, jestem z ciebie dumny'. To cudowne. Wysyła też sms-y, ale na szczęście nie szaleje. Zabezpieczyłam się wcześniej przed astronomicznymi rachunkami, syn ma telefon na kartę, a nie na abonament" - Wyszkoni ujawniła w rozmowie z magazynem "Show".


Producenci "Tańca z Gwiazdami" przygotowali dziś jeszcze jedną niespodziankę. Wśród rywalizujących o Kryształową Kulę par na parkiecie pojawi się Agnieszka Popielewicz Bilguunem Ariunbaatarem. Para zatańczy jive'a do piosenki ""Mahna Mahna" z Muppet Show!

Duet, który wspólnie prowadzi "Kulisy Tańca z Gwiazdami" w Polsat Cafe, ma za sobą 4 dni intensywnych treningów. Łatwiejsze zadanie miał Bilgunn, który już zetknął się z tańcem biorąc udział w programie, ale - jak zdradza osoba z produkcji - Popielewicz też daje sobie radę. Czyżby ten występ był zapowiedzią udziału Agnieszki w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami"?

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: tańce

Reklama