Reklama

Taniec z Gwiazdami 2014 - Jesień

"Taniec z Gwiazdami": Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino w Bollywood?

Agnieszka Sienkiewicz zaliczana jest do ścisłego grona faworytek programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Aktorka, najbardziej znana z serialu "M jak miłość", trenuje obecnie ze Stefano Terrazzino taniec w stylu bollywoodzkim. Sprawdźcie, co dzieje się na parkiecie.

Druga edycja tanecznego show Polsatu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wkracza w decydującą fazę. W programie pozostało 5 par, a przed widzami 4 ostatnie odcinki.

Reklama

W najbliższy piątek, 24 października, po raz pierwszy w tej edycji wszystkie pary zatańczą po dwa tańce indywidualne.

Do tego maratonu przygotowuje się jedna z najlepszych par show: aktorka Agnieszka Sienkiewicz i trzykrotny zdobywca Kryształowej Kuli Stefano Terrazzino.

Zdarzało im się już wygrywać odcinek, najwyższymi notami jurorów, a niemal w każdym należą do najlepszych, plasując się na podium. Póki co, nie wszystko wychodzi im równo, widać, że jeszcze sporo pracy przed nimi, ale pomysł na choreografie może się spodobać widzom i wymagającemu jury.

Zobaczcie, jak Agnieszka i Stefano trenują do bollywoodzkiego hitu "Jai Ho" The Pussycat Dolls i Rahmana:


Przypomnijmy, że w poprzednim odcinku programu Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino zaprezentowali quickstepa, który bardzo spodobał się jurorom.

"Absolutnie cudowny, fantastyczny, lekki taniec. Znakomity pomysł" - komplementowała tancerzy Iwona Pavlovic. "Muszę zaznaczyć, że parę razy Agnieszka tańczyła kroki męskie, które dla kobiety są bardzo trudne. Brawo" - dodała Czarna Mamba.

Z kolei samba Agnieszki Sienkiewicz zachwyciła Michała Malitowskiego. "Wzięłaś mnie, było super. A szpagat, marzenie" - wyznał zachwycony juror.

Stefano Terrazzino w jednym z wywiadów oświadczył, że nadają z Agnieszką na tych samych falach i dlatego tak dobrze rozumieją się na parkiecie. Tancerz dodał, że z gwiazdą serialu "M jak miłość" łączy go podobny temperament i poczucie humoru.

W rozmowie z Newserią Terrazzino stwierdził, że aktorka ma taniec we krwi, ale czasami podczas treningów musi studzić jej nadmierny temperament.

- Agnieszka ma tyle energii, że muszę nad nią panować, a to nie jest takie łatwe. Jest to zadanie trudne, bo są tańce, w których trzeba trochę ten temperament schować. Akurat ja to lubię, bo dla mnie jest to łatwe i ciekawe. Dla wielu tańczących trudniej jest, kiedy ten temperament trzeba pokazać. W przypadku Agnieszki jest odwrotnie, ale to jest zadanie dla mnie, muszę inaczej pracować, spróbować innych metod. Choć przyznam, że takie wyzwanie też jest dla mnie fajne, bo inspiruje mnie na nowo - powiedział Stefano.


Agnieszka Sienkiewicz jest uważana za faworytkę i wiele osób uważa, że ma duże szanse na wygranie Kryształowej Kuli. Jak młoda aktorka reaguje na takie opinie?

- Wyścig po zwycięstwo w programie mnie nie interesuje - oświadczyła młoda aktorka.

- Uważam, że ta giełda nazwisk jest niepotrzebna. Myślę, że media zbyt poważnie podchodzą do tego programu. Rozumiem, że jest to show i przez moment wszyscy nim żyją, ale przecież chodzi o zabawę, a nie o walkę na śmierć i życie! To jest też tak, że dziś jest się faworytką, za chwilę zatańczy się trochę gorzej i z grona faworytów się wypada! Nie przywiązuję się do takich określeń, chcę czerpać przyjemność, a nie walczyć. Nie mam w sobie genu rywalizacji - przyznała w rozmowie z "Tele Tygodniem".

W ósmym odcinku (24 października) pary zatańczą:

Sienkiewicz i Terrazzino - bollywood i walc wiedeński
Zawadzka i Maserak - walc angielski i hip hop
Banasiuk Żudziewicz - boogie, foxtrot
Wyszkoni Kliment - samba, dance hall
Mela Soszyńska - disco, paso doble.

Kolejny odcinek programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" już w najbliższy piątek, 24 października. Zapraszamy na naszą relację!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL

Reklama