Reklama

Taniec z Gwiazdami 2014 - Jesień

Marcin Miller z nową partnerką

Z Magdaleną Soszyńską zobaczymy w tym tygodniu na parkiecie "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami" Marcina Millera. Jak wypadnie z nową partnerką?

Przypomnijmy, że przez cały poprzedni odcinek programu, widzowie za pomocą specjalnej aplikacji, mogli wybierać, jakie pary chcieliby zobaczyć w przyszłym tygodniu.

Reklama

W efekcie "jednorazową" taneczną partnerką Marcina Millera, którego dotąd oglądaliśmy z Niną Tyrką, została Magdalena Soszyńska.

"Zawsze patrzę tylko na to, co kto robi na parkiecie" - stwierdziła ostatnio Iwona Pavlović, gdy oceniała taniec Marcina i Niny.

"Ale pierwszy raz mogę z pełną świadomością stwierdzić, że cieszę się, iż wziąłeś udział w tym programie, bo nauczyłeś się pokory. Byłeś tak opanowany, spokojny i choć nie zrobiłeś poprawnie żadnej figury, to przynajmniej eksponowałeś Ninę" - dodała.

"Ma pan pecha, że tańczy pan z Niną, bo ona się porusza, jak kot, a pan jest taki... sztywny" - spuentował zupełnie niewinnie Andrzej Grabowski.

Marcin Miller i Magdalena Soszyńska już przygotowują się do piątkowego występu. Po minie piosenkarza widać, że nie zawsze jest lekko. Zwłaszcza, że para zatańczy charlestona.

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

INTERIA.PL

Reklama