Taniec z Gwiazdami - jesień 2021

Reklama

"Taniec z Gwiazdami": Żona Adama Małysza w parze ze Stefano Terrazzino

12. edycja show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" rusza za kilka tygodni. Potwierdziły się spekulacje, że Izabeli Małysz będzie partnerował Stefano Terazzino. Zdaniem internautów para ta będzie faworytami tej edycji.

12. edycja show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" rusza za kilka tygodni. Potwierdziły się spekulacje, że Izabeli Małysz będzie partnerował Stefano Terazzino. Zdaniem internautów para ta będzie faworytami tej edycji.
Jak poradzi sobie na parkiecie Izabela Małysz? /Adrian Gładecki /Reporter

Żona Adama Małysza miała jasną wizję partnera idealnego. "Mój wymarzony partner taneczny miał być cierpliwy, musi potrafić mnie okiełznać, miał być radosny, z poczuciem humoru i znać się na skokach" - opowiadała. Zdradziła również, że Stefano Terrazzino, z którym wystąpi na parkiecie show, ma wszystkie te cechy, tylko na skokach się nie zna. Ale zapowiedziała, że to się zmieni.

Żona Adama Małysza faworytką "Tańca z Gwiazdami"?

Z kolei Terazzino opublikował na Instagramie post, w którym opowiedział o emocjach, jakie mu towarzyszą, gdy czeka na informację, z kim będzie walczył o Kryształową Kulę. "To są kwiaty dla mojej partnerki do kolejnej edycji 'Tańca z Gwiazdami'. Za chwilę ją poznam!!! To będzie moja 13-ta partnerka w programie, który zmienił moje życie (...) Towarzyszą mi te same emocje i pytania. Jaka będzie? Co będzie potrafiła? Czy będziemy się lubić? Czy kocha tańczyć? Czy będziemy mieć chemię miedzy sobą..." - zwierzał się tancerz.

Reklama

Jak widać na nagraniu opublikowanym w social mediach, pozytywnych emocji między Izą Małysz a Stefano Terazzino nie brakuje, co od razu zauważyli także internauci, którzy są zachwyceni, że akurat ta para zatańczy razem. W wielu komentarzach przewija się opinia, że są murowanymi faworytami 12. edycji tanecznego show. "Kryształowa Kula murowana!", "Fantastyczny partner się pani trafił!", "Już wiem, na kogo będę głosować" - pisali zachwyceni.

Wiadomo już także, że taneczne pary w najbliższej edycji "Tańca z Gwiazdami" stworzą również: Oliwia Bieniuk i Machał Bartkiewicz oraz Juras i Wiktoria Omyła.

"Taniec z Gwiazdami": Andrzej Piaseczny jurorem

Równie wiele emocji, jak nazwiska uczestników i partnerujących im tancerzy, wywołała informacja o nowym członku jury. W 12. edycji tanecznego show do Iwony Pavlovic, Michała Malitowskiego i Andrzeja Grabowskiego dołączy czwarty juror - Andrzej Piaseczny. Dla piosenkarza zasiadanie w jury telewizyjnego show to nic nowego, przez kilka lat oceniał uczestników w programach TVP "The Voice of Poland" i "The Voice of Senior".

W nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" zobaczymy także nową prowadzącą. Do Pauliny Sykut-Jeżyny i Krzysztofa Ibisza dołączy Izabela Janachowska.

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy