Reklama

Taniec z Gwiazdami - jesień 2021

Reklama

"Taniec z Gwiazdami": ​Paulina Sykut-Jeżyna w ciąży?

Paulina Sykut-Jeżyna chyba spodziewa się kolejnego dziecka. Do takiego wniosku doszli widzowie, którzy obejrzeli w poniedziałek pierwszy odcinek nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" oraz nagranie, które sama prezenterka zamieściła na Instagramie. Prowadząca taneczne show Polsatu stanowczo zdementowała te plotki. Wyjaśniła również, dlaczego ma lekko wystający brzuch.

Paulina Sykut-Jeżyna na planie "Tańca z Gwiazdami"

Emocje przed pierwszym odcinkiem 12. edycji "Tańca z Gwiazdami" były ogromne. Przed występem w programie ekscytowali się nie tylko uczestnicy, ale także jurorzy z debiutującym w tej roli Andrzejem Piasecznym oraz prowadzący, wśród których też pojawiła się nowa twarz - Izabella Janachowska.

Paulina Sykut-Jeżyna: Wystajacy brzuch

Nowych odcinków show nie mogła się doczekać również Paulina Sykut-Jeżyna, która ma za sobą już wiele edycji, ale w jej relacji na Instagramie widać było, że przykłada wiele wagi do perfekcyjnego wyglądu w programie. Gdy była gotowa, zamieściła w social mediach krótki film, w którym schodzi po schodach znajdujących się w studiu, gdzie odbywało się nagranie programu, w wieczorowej sukni z tafty i opatrzyła go komentarzem: "Zaczynamy!".

Reklama

Jej zjawiskowy wygląd doceniło wielu internautów, którzy zasypali ją komplementami. Jednak znalazły się też osoby, które zwróciły uwagę na jeden szczegół - lekko wystający brzuch. "Pięknie, ale czy pani czasem nie jest w ciąży?", "To samo pomyślałam. Brzuszek się rzucił w oczy" - pisały w komentarzach.

Paulina Sykut-Jeżyna nie pozostawiła tych spekulacji bez odpowiedzi. "Nie rozumiem, przecież mam płaski brzuch. Nawet gdy biegałam w maratonach, mój brzuch zawsze lekko odstawał. Po urodzeniu dziecka odstaje nieco bardziej... i myślę, że to dotyczy większości kobiet" - wyjaśniła gwiazda i dodała: "Problem? Dla mnie żaden. Ściskam wszystkie babeczki, którym odstaje to i owo. Wszystkie jesteście piękne! Brzuchy do przodu!".

W dyskusji pod postem prowadzącej pojawił się jeszcze jeden ważny głos. "Ech... Tyle się trąbi o tym, żeby kobietom nie 'wytykać' brzuszków, nie pytać o potencjalną ciążę itp. Każda z nas ma z czymś problem, nikt nie jest IDEAŁEM (chyba, że zakłamuje rzeczywistość)" - napisała jedna z internautek i upomniała inne osoby: "Niektóre kobiety bardzo chciałyby zajść w ciążę i taki komentarz je po ludzku zaboli. Albo jest w ciąży, ale jeszcze nie chce o tym mówić, bo jest to wczesny etap i nie chce zapeszać... Wystarczy trochę empatii i powstrzymania się od pisania głupich, nieprzemyślanych komentarzy".

Anna Dec straciła ciążę

Ten wpis to nawiązanie do sytuacji, jaką niedawno opisała na swoim Instagramie Anna Dec. Prezenterka zdradziła, że spodziewa się dziecka i że to bardzo wczesny etap ciąży, ale chce ukrócić "szepty w pracy" i domysły. Niestety, kilka dni później pogodynka TVN opublikowała bolesne wyznanie, że straciła ciążę i dodała, że czuła ogromną presję otoczenia, by wyjawiać tak intymne sprawy ze swojego życia. Zaapelowała też, by nie dopytywać nikogo o ciążę, dopóki osoba, której to dotyczy, sama tego nie ogłosi.

Reklama

Reklama

Reklama