Reklama

Taniec z Gwiazdami - jesień 2021

Reklama

"Taniec z gwiazdami" 2021: Iza Małysz o mężu

Izabela Małysz wystąpiła w drugim odcinku 12. edycji "Tańca z gwiazdami". Przed jej występem wyemitowany został materiał, w którym Małyszowie opowiedzieli o swojej miłości. Nie zabrakło wzruszeń, tym bardziej, że już w studio na żywo para opowiedziała o weselu swojej córki, Karoliny, które odbyło się w minioną sobotę. Jak w tym wszystkim poradziła sobie uczestniczka tanecznego show?

Drugi odcinek "Tańca z gwaizdami"

Motywem przewodnim drugiego odcinka "Tańca z gwiazdami" była miłość. W materiale, który wyemitowany został jeszcze przed występem, Izabela Małysz pojawiła się wraz ze swoim mężem. Małyszowie w tym roku obchodzili 24. rocznicę ślubu, a w programie opowiedzieli o swoim uczuciu. 

"Zakochałam się, bo miał fajne poczucie humoru, miał piękne, pełne usta. I nawet ten jego nos mi się podoba. Mimo że byliśmy bardzo młodzi, wiedzieliśmy, że chcemy być ze sobą" - wspominała Izabela Małysz.

Z kolei Adam Małysz postanowił nawiązać do ich małżeńskiego stażu. "Myślę, że tutaj przypadków na pewno nie ma żadnych. Zawsze powtarzaliśmy, że jesteśmy normalnym małżeństwem. Potrafimy się pokłócić, ale najważniejsze, że umiemy się pogodzić" - przyznał. "Trzeba umieć rozmawiać i przezwyciężać te kryzysy" - podkreślił Małysz.  "A jest to trudne, jeśli jedna z osób cały czas podróżuje i jest na świeczniku. Za co kocham Izę? Przede wszystkim za to, że jest. (...) Nawet jak się pokłócimy, a ja gdzieś wyjeżdżam w trasę, jestem na początku zły i mówię: 'nie zadzwonię, nie odezwę się' to po dwóch godzinach mi przechodzi i już mi zaczyna jej brakować" -  dodał słynny skoczek narciarski. 

Reklama

"Kocham go za to, jaki jest, kim jest, jaki jest dla mnie, jaki jest dla Karoliny" - mówiła wzruszona Izabela Małysz.

"Taniec z gwiazdami": Rumba Izabeli Małysz

Iza Małysz i Stefano Terrazzino sensualną rumbą zamknęli poniedziałkowy odcinek. Piękne show nieco ostudzili surową oceną jurorzy. 

Iza została przytulona dla otuchy - wciąż oswaja medialny świat. Obiecała dać z siebie jeszcze więcej podczas kolejnych odcinków. Para zdobyła 25 punktów.

Trzecia odsłona 12. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" już 13 września w Polsacie.


Czytaj także: "Taniec z Gwiazdami" 2021: Kto odpadł w 2. odcinku? Niespodzianka?

Czytaj także: "Taniec z gwiazdami" 2021: Kinga Sawczuk o ślubie. Czy przyjęłaby pierścionek?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje