Reklama

Taniec z Gwiazdami - jesień 2020

"Taniec z Gwiazdami": Milena Rostkowska-Galant odpadła z programu

Za nami wesele, które na długo pozostanie w naszej pamięci. Festiwal weselnych wpadek rozbawił do łez. Niestety były także i smutne momenty. Z programem pożegnali się Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke. Ich paso doble nie spodobało się widzom na tyle, byśmy mogli oglądać parę w kolejnym odcinku.

To był ostatni taniec Mileny Rostkowskiej-Galant

Jak poradziła sobie reszta weselników w 4. odcinku "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"?

Reklama

Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino elektryzującą rumbą ponownie oczarowali jurorów, zdobywając maksymalne noty. Jak wyjawił Stefano - jeszcze nigdy dotąd nie przygotwał razem z Gwiazdą tak trudnej choreografii.

Bogdan Kalus i Lenka Klimentova w ognistej sambie jak zwykle... rozbawili do łez! Pomimo słów Iwony Pavlovic: "Ty pewnie tancerzem nie zostaniesz".

Edyta Zając ponownie przełamała stereotyp "posągowej" modelki. Jive, które zatańczyła razem z Michałem, zebrał bardzo wysokie noty jurorów.

Nauki Sylwii Madeńskiej w końcu nie poszły w las! Mikołaj Jędruszczak został nareszcie pochwalony przez jurorów! Idealna "rama" przydała się w walcu wiedeńskim.

Ania Karwan i Jan Kliment w tańcu dogadują się doskonale. Poza nim także - jak twierdzi Ania - są tak samo roztrzepani. W walcu angielskim wszystko jednak było na swoim miejscu!


Sylwia Lipka w quickstepie miała okazję pokazać swoją prawdziwą góralską naturę. Było żywiołowo i wesoło. Okazuje się, że pod skrzydłami Rafała Maseraka nabrała doskonałej kondycji.INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Taniec z Gwiazdami 11