Reklama

Taniec z Gwiazdami - jesień 2020

Weselne wpadki w "Tańcu z Gwiazdami"

Co najbardziej lubią Polacy? Dobrą zabawę! A jak dobra zabawa - to tylko na prawdziwie polskim weselu! W najbliższym odcinku tanecznego show roli nowożeńców zobaczymy najgorętszą parę XI edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" - Mikołaja Jędruszczaka i Sylwię Madeńską, którzy zaprezentują "pierwszy taniec". Uczestnicy show zatańczą do weselnych szlagierów, a ich choreografie zainspirowane będą... weselnymi wpadkami! Gośćmi specjalnymi odcinka będą m.in. Sławomir i Kajra oraz Michał Wiśniewski.

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska na parkiecie Polsatu

W takiej imprezie nikt z nas jeszcze nigdy nie uczestniczył! W 4. odcinku "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" tematem przewodnim będą weselne wpadki. Każdy z uczestników będzie musiał nie tylko zaprezentować się tanecznie, ale także... aktorsko!

- Przed nami najzabawniejszy odcinek 1. edycji - zapewnia Edyta Zając. - Już same próby i treningi dostarczają nam mnóstwo śmiechu. Mam nadzieję, że widzowie także będą się dobrze bawić. Razem z Michałem (taneczny partner Edyty - przyp. red.) pokażemy siebie od zupełnie innej, dotąd nieznanej strony. Nasz taniec nie będzie taki poważny jak do tej pory. Co niestety skutkuje tym, że boli mnie całe ciało - od stóp po czubek głowy mam zakwasy. Na treningach dostałam ksywę "zdziwiona Grażyna" - kroki są tak trudne, że nie potrafię zapanować nad mimiką! - mówi modelka.

Koneserzy wesel dobrze wiedzą, że nic tak nie podrywa do zabawy jak muzyka. W "Tańcu z Gwiazdami" nie zabraknie oczywiście weselnych szlagierów. Ze specjalnymi występami w odcinku pojawią się Sławomir i Kajra, Michał Wiśniewski, Paweł Jasionowski i Poparzeni Kawą Trzy.

Reklama

Weselny odcinek "Tańca z Gwiazdami" już w najbliższy piątek, 25 września, o godz. 20.05 w Polsacie.

 

INTERIA.PL

Reklama