Reklama

Taniec z Gwiazdami - jesień 2020

Reklama

​Agnieszka Sienkiewicz wraca do "Tańca z Gwiazdami"

​Agnieszka Sienkiewicz, zwyciężczyni drugiej edycji show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" po sześciu latach znów pojawi się na parkiecie programu. I znów będzie tańczyć ze Stefano Terrazzino, z którym sięgnęła po Kryształową Kulę. A także z obecną partnerką taneczną włoskiego mistrza - Julią Wieniawą.

Stefano Terrazzino i Agnieszka Sienkiewicz świetnie radzili sobie na parkiecie

O powrocie Agnieszki Sienkiewicz na parkiet popularnego show poinformowała ona sama na swoim koncie na Instagramie. W poniedziałek po południu aktorka opublikowała zdjęcie zrobione na sali treningowej. Oprócz Sienkiewicz na fotografii jest także Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino, czyli jedna z par występujących w tej edycji "Tańca z gwiazdami".

"To ogromna radość! Już w ten piątek taki trójkącik na parkiecie 'Tańca z gwiazdami' Bądźcie z nami" - napisała pod zdjęciem Sienkiewicz i dodała hasztag "happy".

To samo zdjęcie aktorka umieściła też na swoim Instastory. Oprócz niego opublikowała tam filmik, na którym ona i Julia Wieniawa ćwiczą jakiś element choreografii. Dalszych szczegółów Sienkiewicz nie ujawnia, ale można się domyśleć, że pomysłem na kolejny odcinek "Tańca z gwiazdami" jest zaproszenie byłych uczestników, a może laureatów tego programu.

Reklama

Jakie gwiazdy zaprezentują się po latach na parkiecie? Na czym będzie polegała ich rola w programie? Odpowiedzi poznamy w najbliższych dniach.

Agnieszka Sienkiewicz zwyciężyła w drugiej edycji show Polsatu, którą emitowano jesienią 2014 roku. Jej trenerem i partnerem tanecznym był Stefano Terrazzino.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje