Reklama

Taniec z Gwiazdami - jesień 2019

"Taniec z Gwiazdami". Znamy pierwszą parę kolejnej edycji!

Kilka tygodni dzieli nas od rozpoczęcia kolejnej, dziesiątej już edycji programu: "Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami". Z tej okazji producenci postanowili uchylić rąbka tajemnicy i w mediach społecznościowych wyjawili pierwszą parę, którą zobaczymy na tanecznym parkiecie. Co sądzicie o takim połączeniu?

Jury finałowego odcinka 9. edycji "Tańca z Gwiazdami"

Za kilka tygodni widzowie znów będą mogli śledzić zmagania gwiazd, które - pod okiem zawodowych tancerzy - pokażą swoje umiejętności na parkiecie. Wszystko oczywiście w programie: "Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami", który w telewizji Polsat pojawi się już po raz dziesiąty. 

Reklama

Niedawno poznaliśmy wszystkie gwiazdy, które staną do walki o Kryształową Kulę. Są to: Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, Akop Szostak, Ola Kot, Monika Miller, Damian Kordas, Sandra Kubicka, Reni Jusis, Joanna "Ruda" Lazer, Adam Małczyk oraz Magdalena Bereda. 

Na instagramowym profilu programu pojawił się post ujawniający pierwszą parę. To prezenterka Ola Kot i Tomasz Barański, który w zeszłej edycji partnerował Justynie Żyle.

Wprawdzie oficjalnie wciąż nieznane są kolejne pary, które wezmą udział w programie, ale z postów publikowanych na Instagramie wynika, że wśród tancerzy znajdą się zarówno dobrze znane, jak i zupełnie nowe twarze.

Na parkiecie pojawią się m.in.: Jacek Jeschke, Jan Kliment, Rafał Maserak oraz dawno niewidziany Kamil Kuroczko. Nowym trenerem gwiazd będzie z kolei pochodzący z Rosji Misza Steciuk. 

W rolach tancerek partnerujących uczestnikom po raz kolejny pojawią się: Lenka Klimentowa, Hanna Żudziewicz i Janja Lesar, a dołączy do nich Sandra Janicka. 

Jak widać, kolejna odsłona "Tańca z Gwiazdami" zapowiada się niezwykle emocjonująco! A wy, komu będziecie kibicować?

Autor: Sabina Obajtek


RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Taniec z gwiazdami | Tomasz Barański