Reklama

Taniec z Gwiazdami - jesień 2019

"Taniec z Gwiazdami": Reni Jusis odpadła z programu. "To jest totalnie niesprawiedliwe"

Po piątkowym występie gwiazd w tanecznym show Polsatu emocje już opadły, jednak głosy oburzonych internautów nadal słychać. W pierwszym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" odpadła Reni Jusis, która zdaniem widzów wcale nie tańczyła najgorzej.

Reni Jusis i Misza Steciuk w walcu angielskim

Reni Jusis i Misza Steciuk zatańczyli w pierwszym odcinku 10. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" walca angielskiego.

"Od pasa w dół tańczysz idealnie, ale góra... Pracuj nad górą" - powiedziała Czarna Mamba. "Widać, że czujesz muzykę! Czuj też luz, kiedy są bardziej bardziej skomplikowane figury" - dodał Michał Malitowski.

Reklama

"Było to naprawdę piękne. Jestem ciekawy, jak pójdzie wam w innych tańcach" - stwierdził Andrzej Grabowski.

Para otrzymała od jury 22 punkty.

Pod koniec odcinka okazało się, że para uplasowała się w pierwszej połowie stawki. Okazało się jednak, że głosów telewidzów było zbyt mało i niespodziewanie para odpadła z show. Internauci nie kryli oburzenia. Oto niektóre komentarze!

"Skandal! Pięknie tańczyli, pięknie wyglądali".

"To co wydarzyło się przekracza granice przyzwoitości. To świadczy o upadku programu. Jesli na początku odpada jedna z najlepszych par, to co będzie potem. Dno, dno, dno".

"Jedyna gwiazda tej edycji odpadła, szkoda, Niezasłużenie. Pięknie pani tańczyła".

"Nie rozumiem dlaczego odpadli. Było cudownie".

Na InstaStories Reni Jusis znajdziemy poruszającą reakcję piosenkarki i jej partnera, który nie krył łez.

"Nie wierzymy w to, co się wydarzyło. Nie zgadzamy się z tym. Uważamy, że jest to totalnie niesprawiedliwe. Jest nam strasznie przykro, nie będziemy tego ukrywać. Dziękujemy wam wszystkim, że byliście z nami, że pisaliście do nas wiadomości" - przyznała na InstaStories wokalistka.

Aktor Tomasz Ciachorowski na pocieszenie zamieścił komentarz pod nagraniem z występu, w którym przyznał, że Reni Jusis dołączyła - podobnie jak on - do całkiem zacnego grona gwiazd, które jako pierwsze opuściły program - Weronika Książkiewicz, Anna Jagodzińska, Sławek Uniatowski czy Marta Wierzbicka.

Kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami" już w następną niedzielę, 22 września. Kto wtedy pożegna się z programem Polsatu?


INTERIA/RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Reni Jusis