Reklama

Taniec z Gwiazdami - jesień 2019

Reklama

"Taniec z Gwiazdami": Barbara Kurdej-Szatan w 10. edycji programu!

To już pewne! Barbara Kurdej-Szatan będzie uczestniczką kolejnej edycji programu: "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Oficjalną wiadomość na instagramowym profilu show podali jego producenci.

Barbara Kurdej-Szatan

Chociaż do dziesiątej edycji programu "Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami" pozostało jeszcze kilka tygodni, to już jest o niej głośno! Od pewnego czasu trwają bowiem spekulacje na temat celebrytów, którzy pojawią się na parkiecie.

Wiele osób przeczuwało, że w kolejnej odsłonie show weźmie udział m.in. Barbara Kurdej-Szatan, której już wielokrotnie proponowano udział w tanecznym projekcie. Jak się okazuje, tym razem piękna aktorka dała się przekonać! O jej udziale w "TzG" poinformowano na oficjalnym instagramowym profilu programu:

Reklama

Informacja o tym, że Barbara Kurdej-Szatan pojawi się w "Tańcu z Gwiazdami", spotkała się ze sporym zainteresowaniem ze strony jej fanów:

 "Super, trzymam kciuki za Basię"

 "Cudnie, że będzie w tym programie"

 "Super, nadszedł już ten czas, powodzenia"

Wśród komentarzy nie zabrakło jednak słów krytyki:

 "Piękna kobieta, ale już jej za dużo"

 "Masakra i tyle parcie na szkło i bycie za wszelką cenę wszędzie"

 "Tylko nie to..."

Pojawiły się także pytania o tanecznego partnera Barbary Kurdej-Szatan, jednak na razie pozostały one bez odpowiedzi. Nie wiadomo także, kogo jeszcze zobaczymy w programie, ale - według nieoficjalnych informacji - duże szanse na udział w programie mają m.in.: trener personalny Akop Szostak, zwycięzca programu "Agent Gwiazdy" - Damian Kordas oraz youtuberka Magda Bereda. 

Jedno jest pewne; przed nami kolejna emocjonująca edycja!

Autor: Sabina Obajtek


RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Taniec z gwiazdami | Barbara Kurdej Szatan

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje