Reklama

Taniec z Gwiazdami - jesień 2019

Iwona Pavlović: Dziesiąta rocznica ślubu

25 września Iwona Pavlović obchodziła dziesiątą rocznicę ślubu.

Iwona Pavlović z mężem

Małżeństwo Pavlović z Wojciechem Oświęcimskim przeżywa drugą młodość, są nie tylko dobrymi kompanami, ale też najlepszymi przyjaciółmi.

Reklama

Czarna Mamba zdradziła receptę na udany związek. "Jakby była recepta, to każdy mógłby ją dostać w aptece" - śmieje się jurorka.

"Cały czas staramy się ze sobą flirtować. To ważne, aby podtrzymywać odpowiednią temperaturę w związku. Wiem, że w małżeństwach o wieloletnim stażu małżonkowie nie piszą już do siebie esemesów. A my rozmawiamy ze sobą non-stop. Nawet jak spóźniamy się parę minut, to wysyłamy sobie wiadomość" - Pavlović mówiła w 2015 roku.

Wyjaśniła też wtedy, jak stara się uniknąć nudy w związku.

"Staramy się patrzeć na siebie oczyma kochanków. To naprawdę działa! W związku trzeba być przez cały czas atrakcyjnym dla swojego partnera. Nie tylko fizycznie, ale także duchowo i intelektualnie" - mówiła Pavlović.

"Najważniejsze, żeby znaleźć tę właściwą osobę, bo często można trafić na osobę, która jest nam nie po drodze, chwilowo się zauroczyć. Trafienie na osobę, która nas zainteresuje jest ważne. Później po zauroczeniu i miłości bardzo ważna w życiu jest przyjaźń między tymi osobami oraz zaufanie i wzajemny szacunek" - zdradza Iwona Pavlović.

AKPA

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Iwona Pavlović