Reklama

Star Wars - Gwiezdne wojny

Reklama

"Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy": Kim są rodzice Rey?

Z uwagi na wciąż trwającą promocję filmu "Gwiezdnych wojen: Przebudzenie Mocy" i nadchodzącą premierę serialu "Roadies", reżyser J.J Abrams udziela bardzo wielu wywiadów. Przy okazji jednego z nich, twórca odpowiadał na pytania dotyczące jednej z bohaterek swojego najnowszego filmu - Rey.

Daisy Ridley w roli Rey

Fakt, że dziennikarze często pytają o tę postać, nie może dziwić. Jest to jedna z najbardziej tajemniczych bohaterek filmu Abramsa "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy". Jednak, w ostatnich dniach reżyser w tajemniczy sposób odpowiedział na pytanie dotyczące przeszłości Rey (granej przez Daisy Ridley) mówiąc, że "wie o niej całkiem sporo".

Reżyser bronił się jednak od wyjawianie kolejnych szczegółów, tłumacząc to tym, że od teraz za całą sagę odpowiada reżyser ósmej części "Gwiezdnych wojen" - Rian Johnson.

"W tym momencie nie mogę mówić zbyt wiele. Teraz to Rian opowiada całą historie. Ostatnim rzeczą jaką chciałbym zrobić, jest zdenerwować Riana i powiedzenie czegoś, czego nie chciałby żebym powiedział" - przyznał J.J. Abrams.

Reklama

Spekulacje dotyczące postaci Rey dotyczą przede wszystkim jej rodziców. Na całym świecie, fani sagi zadają sobie pytanie o pochodzenie tajemniczej bohaterki.

Abrams ucina jednak dalsze pytania mówiąc jedynie: "Po prostu cieszę się, że film doczekał się już swojej premiery i że otrzymuje dobre recenzje". 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje