Reklama

Star Wars - Gwiezdne wojny

Reklama

Darth Vader śpiewa "Hello" Adele

Singiel "Hello" brytyjskiej piosenkarki Adele bije rekordy popularności. Nie dziwią więc liczne przeróbki, które ukazują się w sieci. Ostatnie z nich nawiązują do "Gwiezdnych wojen", w których miejsce piosenkarki zajmuje jedna z najpopularniejszych postaci serii - Darth Vader.

Darth Vader

"Hello" ukazało się 23 października 2015 roku. Jest to pierwszy singiel w karierze Adele i utwór promujący jej trzecią płytę "25". Teledysk do piosenki pobił wszelkie rekordy popularności. W ciągu pierwszych 5 dni od jego premiery odtworzono go ponad 100 milionów razy. 

Tym samym okazał się kolejnym sukcesem w karierze Adele. Zaledwie 25-letnia gwiazda ma na swoim koncie 10 nagród Grammy i liczne inne wyróżnienia, między innymi Oscara za piosenkę "Skyfall" do filmu o przygodach Jamesa Bonda pod tym samym tytułem. 

Reklama

"Hello" okazało się jednym z najchętniej przerabianych utworów w ostatnim czasie. Piosenką wmontowano między innymi w zwiastun "Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów". Ostatnie wariacje powstały na fali popularności "Gwiezdnych wojen", których najnowsza część, "Przebudzenie mocy", wchodzi do kin na całym świecie już 18 grudnia. 

Czytaj również: Zobacz najpopularniejsze covery "Hello" Adele!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Adele | Darth Vader

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy