Reklama

Sanatorium miłości

"Sanatorium miłości": Zmiany w godzinie emisji programu

"Sanatorium miłości" to program cieszący się sporą popularnością; widzowie chętnie zasiadają przed telewizorami w niedzielne wieczory, by śledzić losy bohaterów kolejnej, trzeciej już edycji. Przed nami 7. odcinek show, który zapowiada się niezwykle emocjonująco - nie zabraknie bowiem kolejnych randek, a także nowych wyzwań, przed którymi staną kuracjusze. O ile 7. odcinek w TV pojawi się w najbliższą niedzielę - 14 lutego - o stałej porze (21:15), to już w kolejnym tygodniu widzów czeka nie lada zmiana.

"Sanatorium miłości 3": Seniorzy na basenie

Emisja 8. odcinka "Sanatorium miłości" została zaplanowana godzinę wcześniej, a to oznacza, że odbiorcy zobaczą go 21 lutego o godz. 20:15. Z informacji pojawiających się w mediach wynika, iż podobny zabieg zostanie zastosowany w przypadku emisji 9. epizodu, który pojawi się w niedzielę, 28 lutego.

Reklama

Dlaczego "Sanatorium miłości" będzie o innej porze? Na razie produkcja oficjalnie nie skomentowała tych doniesień, ale wiele wskazuje na to, że jest to efekt zakończenia emisji serialu "Osiecka" - ostatni odcinek biograficznej produkcji zobaczymy bowiem właśnie w walentynki, co oznacza, że już tydzień później powstałaby "luka" w programie.

"Sanatorium miłości" jest programem z dosyć krótką historią - pierwszy odcinek Telewizja Polska wyemitowała bowiem w styczniu 2019 roku. Oryginalny format prowadzony przez Martę Manowską szybko trafił do serc widzów, co zaowocowało kolejnymi sezonami - obecnie możemy śledzić już 3. edycję. Tym razem kuracjusze udali się do uzdrowiska mieszczącego się w malowniczej Polanicy-Zdrój.

W ostatnim odcinku po raz pierwszy w historii programu zaproszona na randkę kobieta powiedziała "nie". Cała grupa uczyła się tanga pod okiem Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek oraz dykcji z pomocą aktorki Małgorzaty Królikowskiej-Ostrowskiej. Poza tym kuracjusze spędzili aktywnie czas na basenie.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Sabina ObajtekRMF

Reklama