Reklama

Sanatorium miłości

Reklama

"Sanatorium miłości" z nową porą emisji! Kiedy oglądać program TVP?

Choć tylko dwa odcinki do końca emisji programu TVP "Sanatorium miłości", Telewizja Polska podjęła decyzję o zmianie pory emisji swej produkcji. Kiedy będzie więc można obejrzeć kolejny odcinek? Sprawdźcie!

Choć tylko dwa odcinki do końca emisji programu TVP "Sanatorium miłości", Telewizja Polska podjęła decyzję o zmianie pory emisji swej produkcji. Kiedy będzie więc można obejrzeć kolejny odcinek? Sprawdźcie!
Uczestnicy drugiej edycji "Sanatorium miłości" /Gałązka /AKPA

"Sanatorium miłości" to program, który co tydzień ogląda 3,5 miliona widzów telewizyjnej Jedynki.

Do zakończenia drugiego sezonu jeszcze dwa odcinki. Podczas emisji ósmego odcinka (23 lutego) Telewizja Polska poinformowała, że zmienia porę emisji programu.

Dziewiąty i dziesiąty odcinek "Sanatorium miłości", które pojawią w TVP1 odpowiednio 1 i 8 marca, zostaną wyemitowane nie o godzinie 21:15, ale godzinę wcześniej, czyli o godz. 20:15.

Co wydarzy się w przedostatnim odcinku? Ze zwiastuna, zamieszczonego na oficjalnym profilu programu na Facebooku wynika, że tym razem dla kuracjuszy przygotowano loty motolotnią.

Reklama

Sporą odwagą wykaże się m.in. Wiesia, która przyzna: "W szoku jestem! A jeszcze bardziej, że wsiadłam na to!".

Na kolejną randkę Gerard zabierze Iwonę. Czy coś wyniknie z tego spotkania? Czy para będzie kontynuowała znajomość po zakończeniu programu?

Przypomnijmy, że kuracjusze niedługo opuszczą sanatorium i niektórzy nie mogą się doczekać wyjazdu.

Wiesia już w poprzednim odcinku wyznała, że cieszy się z powrotu do domu. Przed kamerami otwarcie wyznała, że ma dosyć Steni, z którą dzieli pokój.

"Już nie mogę się doczekać, żeby jechać do domu. Nie dam rady już Steni znieść" - wyznała bez ogródek Wiesia.

Seniorki pokłóciły się w pokoju. Stenia wyznała, że po zakończeniu programu z Ustronia jedzie z Władysławem do jego domu. Wiesia stwierdziła, że w to nie wierzy.

"Masz prawo w to nie wierzyć, to jest twoja ocena. Będziecie rozczarowani - to wam mówię dzisiaj... Naszym związkiem, bo nam się uda" - zapewniła Stenia, która ma poważne plany w związku z Władysławem.

"Wszystko czas pokaże" - enigmatycznie dodała Wiesia.

Dziewiąty odcinek "Sanatorium miłości" już w niedzielę, 1 marca, o godzinie 20:15 w TVP1. W przedostatnim odcinku dowiemy się między innymi, kto został królową i królem turnusu.

***Zobacz także***

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama