Reklama

Sanatorium miłości

Reklama

"Sanatorium miłości": Wystartował drugi sezon

Na ten moment z niecierpliwością czekali widzowie programu "Sanatorium miłości", który rok temu zadebiutował na antenie telewizyjnej "Jedynki". Show z Martą Manowską powróciło z drugim sezonem, a w pierwszym odcinku poznaliśmy dwunastu nowych kuracjuszy i kuracjuszek gotowych na przygodę życia. Co jeszcze się wydarzyło?

Od tej pory niedzielne wieczory dla wielu widzów nie będą już takie same! Na antenę TVP1 powrócił bowiem uwielbiany przez nich program "Sanatorium miłości". Tym razem Marta Manowska spędziła cztery tygodnie z sześcioma kuracjuszkami i sześcioma kuracjuszami, którzy postanowili zmienić swoje życie i zdecydowali się wziąć udział w programie.

Wśród pań poznaliśmy: Iwonę, Bożenę, Stenię, Wiesię, Halinę i Barbarę. W ośrodku pojawili się również panowie: Wojtek, Waldek, Gerard, Adam i dwaj Władkowie. Wszystkich powitała Marta Manowska, zapewniając, że czeka ich sporo atrakcji.

Reklama

Kuracjusze od razu zostali rzuceni "na głęboką wodę", gdyż jeszcze przed zakwaterowaniem w Ustroniu bohaterowie mogli się poznać, biorąc udział w... szybkich randkach! Podczas krótkich rozmów zarówno panowie, jak i panie chcieli dowiedzieć się jak najwięcej o drugiej osobie. Nie brakowało zarówno komplementów, jak i... wielu pytań! Wśród pań prym wiodła Wiesława, która stwierdziła, że aby się zainteresować, musi wcześniej "wybadać" sytuację.

Przed kamerami bohaterowie nie ukrywali, że miłość jest dla nich bardzo ważnym uczuciem, a także dzielili się swoimi historiami. "Wierzę w miłość po sześćdziesiątce, bo wiele w życiu przeżyłyśmy i coś nam się od życia należy" - przyznała Halina. "Oczekuję miłych wspomnień - nic na siłę, nic przemocą, wszystko musi być w swoim czasie"  - dodała z kolei Bożena.

Po przyjeździe do sanatorium kuracjusze udali się do swoich pokoi: Stenia otrzymała pokój z Wiesią, Basia z Bożeną, a Iwona z Haliną. U panów natomiast współlokatorami zostali: Wojtek i Władysław P., Władysław B. i Adam oraz Waldemar i Gerard.

Po krótkim odpoczynku nadszedł czas na pierwsze rozmowy i dzielenie się wrażeniami. Gerard przyznał się Waldemarowi, że w oko wpadły mu dwie panie: Barbara i Iwona. Druga z wymienionych pań w rozmowie z Haliną zdradziła, iż Wojtek i Gerard zrobili na niej pozytywne wrażenie.

Na zakończenie dnia uczestnicy oddali pierwsze głosy na kuracjusza odcinka, a o tym, kto nim zostanie, dowiemy się w kolejnej odsłonie "Sanatorium miłości".


RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL