Reklama

Sanatorium miłości

Reklama

"Sanatorium miłości": Edward trafił do szpitala! Czeka go operacja

Edward Kubacki, jeden z uczestników trzeciej edycji "Sanatorium miłości", trafił do szpitala. Senior będzie musiał poddać się skomplikowanej operacji.

Edward Kubacki, jeden z uczestników trzeciej edycji "Sanatorium miłości", trafił do szpitala. Senior będzie musiał poddać się skomplikowanej operacji.
Edward i Hanna (zdjęcie pochodzi z Instagrama kuracjusza) /materiały prasowe

Edward był jedną z wyrazistszych postaci trzeciego sezonu "Sanatorium miłości". Emerytowany policjant słynął m.in. z jasnego wyrażania swoich opinii na rozmaite tematy, nierzadko wywołując spore poruszenie wśród uczestników produkcji TVP. Jego zachowanie często bulwersowało panie, a internauci w komentarzach nie szczędzili mu ostrych słów.

Choć widzowie początkowo byli nieco sceptycznie nastawieni do mężczyzny, z czasem zaczęło pojawiać się coraz więcej pozytywnych wypowiedzi na jego temat.

Edward jest zakochany

Sam Edward wprawdzie nie znalazł miłości w programie, jednak teraz jego serce jest zajęte. "Poznałem fajnego kociaka" - przyznał. Nowa miłość Edwarda ma na imię Hanna i pochodzi z Bydgoszczy. Para niedawno była w programie TVP "Pytanie na śniadanie". Okazało się, że seniorzy planują zaręczyny.

Reklama

"Powiedziałem sobie, że to będzie ta albo żadna. Jesteśmy cały czas jak papużki nierozłączne. (...) Mam wobec Hani poważne zamiary, bo miłość kwitnie" - wyznał kuracjusz.

Na razie jednak para będzie musiała zaczekać ze zmianami w swoim życiu. Okazało się, że Edward Kubacki niedawno trafił do szpitala, gdzie czeka na operację.

Informację tę przekazała obecna partnerka seniora - Hanna.

Seniora czeka operacja

"Edziu trafił właśnie do szpitala. Idzie pod nóż. To skomplikowana operacja laryngologiczna" - powiedziała.

Para już mieszka razem. Niedawno Hanna przeniosła się z rodzinnego Torunia do domu Edwarda w Czernikowie.

Panu Edwardowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL